شنبه، 01 اردیبهشت 97 ساعت 08:38 ق.ظ / Sat, 2018 April 21
به افق ساری
اذان صبح: 03:45
طلوع خورشید: 05:17
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:37
اذان مغرب: 18:56

- عمومی - نگاه ما به گردشگری باید جامع و با دید باز باشد

تبلیغات

نگاه ما به گردشگری باید جامع و با دید باز باشد

تاریخ 02 بهمن 1393 ساعت 13:16:51
منبع: روابط عمومی فرمانداری رامسر
کد خبر: 009444
امام جمعه رامسر گفت : اسلام دین جامع و سرشار از مهربانی ها  بوده ودر صدر اسلام همه گردشگری مورد توجه قرارداشت و باید دید ما به این مقوله جامع و باز باشد.  
نگاه ما به گردشگری باید جامع و با دید باز باشد

 

"حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی"امروز در  دومین جلسه کارگروه استانی میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری در سالن اجتماعات فرمانداری رامسر افزود:شهرستان رامسر بااین همه ظرفیت ها و جاذبه ها در کنار مردمانی خوب و مهمان نواز باید به جایگاه شایسته اش در گردشگری برسد.

وی اظهارداشت:ضرورت دارد تا ضمن فرهنگ سازی در این زمینه زیر ساخت های لازم فراهم آید و از فرصت های ممتاز گردشگری استفاده شود.

وی با بیان آنکه رامسر قلب گردشگری استان مازندران است خواستار نگاه ویژه و تخصیص اعتبارات لازم جهت پویایی صنعت گردشگری در این شهرستان شد.

وی ادامه داد:لازم است مدیران شهرستان نگاه گردشگری داشته باشند و خود در این زمینه تصمیم بگیرند البته نگاه کارشناسی را نیز مورد توجه قرار بدهند.

وی اظهار داشت:خوشبختانه کشور ما ،استان و شهرستان ما در بهترین شرایط امنیتی  است وباید با این همه جاذبه ها  در صنعت گردشگری وضعیت بهتری داشته باشیم.

وی اظهار داشت:باید در شهرستان رامسر بدنبال ایجاد زیرساخت های گردشگری با مشارکت بخش خصوصی باشیم و فرصت های سرمایه گذاری را با حمایت های لازم به علاقمندان به توسعه قرار دهیم.

وی با بیان اینکه نباید امنیت سرمایه گذاری لطمه دارشود گفت:بگو مگو و سنگ اندازی ها جز اینکه روند توسعه را دچار خلل نماید چیز دیگری نیست.

وی گفت:خوشبختانه این شهرستان بهترین دوران مدیریتی خود را طی می نماید و مدیران بسیار خوبی نیز دارد و نگاه دولت نیز نسبت به گردشگری نیز ویژه است و از این فضاهای بسیار خوب باید برای توسعه رامسر بهره بگیریم.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.