شنبه، 01 اردیبهشت 97 ساعت 02:04 ب.ظ / Sat, 2018 April 21
به افق ساری
اذان صبح: 03:45
طلوع خورشید: 05:17
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:37
اذان مغرب: 18:56

- ورزشی - افتتاح زمین ورزشی روباز روستای حاجی محله با حضور فرماندار نکا

تبلیغات

افتتاح زمین ورزشی روباز روستای حاجی محله با حضور فرماندار نکا

تاریخ 24 تیر 1396 ساعت 07:18:52
منبع: روابط عمومی فرمانداری نکا
کد خبر: 030493
فرماندار نکا: با احداث زمین‌های ورزشی علاقمندی جوانان  به رشته های ورزشی بیشترخواهد شد و درنهایت این امرموجب نشاط و شادابی آنها و نیز باعث توسعه ورزش های همگانی و در مجموع قهرمانی خواهد شد.
افتتاح زمین ورزشی روباز روستای حاجی محله با حضور فرماندار نکا

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، زمین ورزشی روباز روستای حاجی محله با حضور احمدی فرماندار نکا و مسولین شهرستانی افتتاح و به بهره برداری رسید.

فرماندارنکا در آئین افتتاح زمین ورزشی روباز این روستا ، ضمن تقدیر وتشکر از دست اندرکاران این طرح گفت: یکی از مهمترین برنامه‌های دولت تدبیر و امید توجه به زیر ساخت‌های ورزشی بوده است.

احمدی افزود: با احداث زمین‌های ورزشی علاقمندی جوانان  به رشته های ورزشی بیشترخواهد شد و درنهایت این امرموجب نشاط و شادابی آنها و نیز باعث توسعه ورزش های همگانی و در مجموع قهرمانی خواهد شد.

فرماندار نکا تاکید کرد: این مجموعه ورزشی می تواند خیلی از آسیب های اجتماعی را در این روستا کم کند و نوجوانان، جوانان ، بزرگسالان و حتی پیشکسوتان این روستا را به سمت ورزش سوق می دهد.

رضایی رئیس ورزش و جوانان این شهرستان نیز اظهار داشت: روستاها می توانند با کمترین هزینه بهترین فضاها را برای شور و نشاط در محل خود بوجود آورند و به واقع هیجان در بین اهالی برای ورزش کردن احیا می شود.

شایان ذکر است این زمین ورزشی با کف بتونی و دیوار چینی دور آن بالغ بر ۲۰۰ میلیون ریال هزینه ، به همت مردم این روستا تامین گردیده است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.