آدینه، 04 اسفند 96 ساعت 03:54 ق.ظ / Fri, 2018 February 23
به افق ساری
اذان صبح: 05:12
طلوع خورشید: 06:37
اذان ظهر: 12:11
غروب خورشید: 17:46
اذان مغرب: 18:05

- ورزشی - دیدار بانو سمانه اتحاد عضو تیم ملی در رشته دفاع شخصی با فرماندار نکا

تبلیغات

دیدار بانو سمانه اتحاد عضو تیم ملی در رشته دفاع شخصی با فرماندار نکا

تاریخ 05 آبان 1396 ساعت 07:33:17
منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا
کد خبر: 031747
فرماندار نکا: رشته رزمی یک هنر است، و فرد در این رشته هنر دفاع از خود را یاد میگیرد و از این رشته جز برای دفاع کردن استفاده نمی کند ، ورزشکاران اگر با این نگاه وارد این رشته شوند قطعاً موفق خواهند شد.
دیدار بانو سمانه اتحاد عضو تیم ملی در رشته دفاع شخصی با فرماندار نکا

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، بانو سمانه اتحاد عضو تیم ملی در رشته دفاع شخصی ، با احمدی فرماندار شهرستان نکا دیدار و گفتگو کرد.

فرماندار نکا در این دیدار گرم و صمیمانه با اشاره به ضرورت شناسایی جوانان مستعد در سطح نکا بر نگاه حمایتی مجموعه مدیریت شهرستان در زمینه کمک به نوجوانان و جوانان برگزیده و نخبه تاکید کرد و برای تیم ملی بانوان بویژه بانو سمانه اتحاد، آرزوی پیروزی و سربلندی کردند.

 احمدی یادآور شد : بانو اتحاد توانسته برای شهرمان مفید باشند و همین مفید بودن بهانه خوبی است برای تجلیل از تلاشهای ایشان در میدانهای ورزشی.

این مسول ادامه داد: مردم به خصوص مردم شهرستان نکا ، ورزشکاران و قهرمانان را دوست دارند و احترام خاصی برای ورزشکاران و مربیان ورزشی قائل هستند . 

نماینده عالی دولت در این شهرستان با اشاره به تاثیر ورزش در ایجاد دوستی و حفظ سلامتی ، اظهار داشت: ورزش به خصوص رشته دفاع شخصی را می توان عاملی در افزایش اعتماد به نفس و آمادگی فردی دانست.

فرماندار نکا عنوان کرد: امکانات ، شرط توسعه ی رشته ی دفاع شخصی در نکا است و به نظر بنده هر خدمتی به این مردم انجام بدهیم کم است و همه در این شهرستان تلاش خواهیم کرد تا سطح کیفی و کمی ورزش را در شهرستان ارتقا بدهیم.

احمدی در پایان گفت: به این رشته به عنوان یک رشته خشن و ترسناک نگاه نکنیم، این رشته رزمی یک هنر است، و فرد در این رشته هنر دفاع از خود را یاد میگیرد و از این رشته جز برای دفاع کردن استفاده نمی کند ، ورزشکاران اگر با این نگاه وارد این رشته شوند قطعاً موفق خواهند شد.

گفتنی است؛ در پایان این دیدار فرماندار نکا با تقدیم هدیه ای از این بانو رزمی کار شهرمان تقدیر کردند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.