دو شنبه، 02 بهمن 96 ساعت 11:52 ق.ظ / Mon, 2018 January 22
به افق ساری
اذان صبح: 05:38
طلوع خورشید: 07:06
اذان ظهر: 12:09
غروب خورشید: 17:13
اذان مغرب: 17:32

- ورزشی - دانشگاه مازندران قهرمان مسابقات دو و میدانی دانشجویان دختر دانشگاه های منطقه 2 کشور شد

تبلیغات

دانشگاه مازندران قهرمان مسابقات دو و میدانی دانشجویان دختر دانشگاه های منطقه 2 کشور شد

تاریخ 01 دی 1396 ساعت 07:56:31
منبع: روابط عمومی دانشگاه مازندران
کد خبر: 032440
       به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، مسابقات دو و میدانی دانشجویان دختر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی منطقه 2 کشور به میزبانی دانشگاه مازندران طی روزهای 25 و 26 آذرماه سال جاری در پیست دو و میدانی دانشگاه برگزار شد.
دانشگاه مازندران قهرمان مسابقات دو و میدانی دانشجویان دختر دانشگاه های منطقه 2 کشور شد

       به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، مسابقات دو و میدانی دانشجویان دختر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی منطقه 2 کشور به میزبانی دانشگاه مازندران طی روزهای 25 و 26 آذرماه سال جاری در پیست دو و میدانی دانشگاه برگزار شد.

       براساس این گزارش و بنا بر اعلام مدیریت تربیت بدنی دانشگاه، در این مسابقات که با حضور 8 تیم از دانشگاه های مازندران، گیلان، گلستان، گنبد کاووس، صنعتی نوشیروانی بابل، علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری، علم و فناوری مازندران و دانشگاه غیرانتفاعی شمال آمل و در 13 ماده برگزار گردید، در پایان تیم دانشگاه مازندران با اقتدار صاحب عنوان قهرمانی شد.
       در ذیل نتایح کامل این مسابقات را مشاهده می کنید:
        نتایج تیمی مسابقات:
1-  دانشگاه مازندران  با کسب 83 امتیاز مقام اول 
2-  دانشگاه گنبد کاووس با کسب 49 امتیاز و با طلای بیشتر مقام دوم 
3-  دانشگاه گیلان  با کسب 49 امتیاز مقام سوم
       نتایج کلی تمامی ماده ها ( 13 ماده )
       **نفرات اول تا سوم  ماده 100 متر سرعت:
1-  نفر اول( زهرا رمضانی از دانشگاه مازندران)  مدال طلا
2-  نفردوم( یگانه فقیهی از دانشگاه مازندران)  مدال نقره
3-  نفر سوم( فرزانه صفیان از دانشگاه گیلان) مدال برنز
       **نفرات اول تا سوم  ماده پرتاب نیزه :
1-  نفر اول( ریحانه حسینی از دانشگاه مازندران)  مدال طلا
2-  نفردوم( مائده محمدی از دانشگاه مازندران)  مدال نقره
3-  نفر سوم( مهسا غلامیان از دانشگاه گنبد کاووس) مدال برنز
       **نفرات اول تا سوم  ماده 200متر :
1-  نفر اول( یگانه فقیهی از دانشگاه مازندران)  مدال طلا
2-  نفردوم( مهسا اقبالی از دانشگاه گیلان)  مدال نقره
3-  نفر سوم( فرزانه صفیان  از دانشگاه گیلان) مدال برنز
       **نفرات اول تا سوم  ماده  پرتاب دیسک:
1-  نفر اول  (  فائزه محمدی از دانشگاه مازندران)  مدال طلا
2-  نفردوم   ( هانیه زرقی از دانشگاه گنبد کاووس )  مدال نقره
3-  نفر سوم ( مائده محمدی  از دانشگاه مازندران ) مدال برنز

       **نفرات اول تا سوم  ماده 100 متر مانع سرعت :
1-  نفر اول( فائزه جاهدی از دانشگاه گنبد کاووس )  مدال طلا
2-  نفردوم( ملیحه قاسمی از دانشگاه گلستان )  مدال نقره
3-  نفر سوم( مینا حسین نژاد  از دانشگاه گیلان ) مدال برنز

       **نفرات اول تا سوم  ماده  پرتاب وزنه :
1-  نفر اول( فائزه محمدی از دانشگاه مازندران)  مدال طلا
2-  نفردوم( ریحانه حسینی از دانشگاه مازندران)  مدال نقره
3-  نفر سوم( مهسا اقبالی از دانشگاه گیلان) مدال برنز
       **نفرات اول تا سوم  ماده  پرش طول:
1-  نفر اول( زهرا رمضانی از دانشگاه مازندران)  مدال طلا
2-  نفردوم( مینا حسین نژاد از دانشگاه گیلان )  مدال نقره
3-  نفر سوم( رقیه ربیعی از دانشگاه مازندران ) مدال برنز
       **نفرات اول تا سوم  ماده 1500 متر :
1-  نفر اول( یاسمن قلی زاده از دانشگاه  گیلان )  مدال طلا
2-  نفردوم( فاطمه عباسی از دانشگاه گنبد کاووس )  مدال نقره
3-  نفر سوم( تکتم آخوندزاده از دانشگاه مازندران ) مدال برنز
       **نفرات اول تا سوم  ماده 400متر:
1-  نفر اول( رقیه ربیعی از دانشگاه مازندران)  مدال طلا
2-  نفردوم( محدثه زیوری از دانشگاه گیلان)  مدال نقره
3-  نفر سوم( شهربانو ملک دار از دانشگاه گیلان) مدال برنز

       **نفرات اول تا سوم  ماده 100*4 متر امدادی:
1-  تیم اول( دانشگاه مازندران ) با شرکت خانم ها رقیه ربیعی- یگانه فقیهی-سید سارا حسینی- زهرا رمضانی
2-  تیم دوم( دانشگاه گیلان) با شرکت  خانم ها مینا حسین نژاد- دریا هوشنگی-مهسا اقبالی- فرزانه صفیان
3-  تیم سوم( دانشگاه نوشیروانی بابل) با شرکت خانم ها فاطمه حافظیان- فاطمه طالبی- مریم خلیلی- عاطفه فقیه

       **نفرات اول تا سوم  ماده 5000 متر استقامت:
1-  نفر اول( فاطمه عباسی از دانشگاه  گنبد کاووس)  مدال طلا
2-  نفردوم( تکتم آخوند زاده از دانشگاه مازندران)  مدال نقره
3-  نفر سوم( فروزان صفایی از دانشگاه گیلان) مدال برنز
       **نفرات اول تا سوم  ماده 400*4 متر امدادی:
1-  تیم اول( دانشگاه  گنبد کاووس ) با شرکت خانم ها ایل آی واحدی- فاطمه عباسی- دلارام رخشی- فائزه جاهدی
2-  تیم دوم( دانشگاه مازندران) با شرکت  خانم ها  تکتم آخوندزاده- فائزه محمدی- مائده محمدی-ریحانه حسینی
3-  تیم سوم( دانشگاه گیلان) با شرکت خانم ها محدثه زیوری- فروزان صفایی- یاسمن قلی زاده- شهربانو ملک دار

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.