شنبه، 26 اسفند 96 ساعت 08:04 ق.ظ / Sat, 2018 March 17
به افق ساری
اذان صبح: 04:42
طلوع خورشید: 06:06
اذان ظهر: 12:06
غروب خورشید: 18:07
اذان مغرب: 18:25

- ورزشی - حضور 4 رزمی‌کار نکایی در سمینار آسیایی ساواته

تبلیغات

حضور 4 رزمی‌کار نکایی در سمینار آسیایی ساواته

تاریخ 26 دی 1396 ساعت 07:26:03
منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا
کد خبر: 032697
رئیس اداره ورزش و جوانان نکا از حضور چهار ورزشکار رزمی در سمینار آسیایی ساواته خبر داد و گفت: این جوانان ورزشکار در دوره‌های آموزشی دوروزه در این سمینار شرکت دارند.
حضور 4 رزمی‌کار نکایی در سمینار آسیایی ساواته

مجتبی رضایی اظهار کرد: سمینار آسیایی ساواته یا همان بوکس فرانسوی از جمله سمینارهای بین‌المللی است که از روز گذشته 21 دی‌ماه آغاز و امروز 22 دی‌ماه هم در البرز در حال برگزاری است.

وی افزود: محمد شعبانی‌درزی‌کلایی به‌عنوان مسؤول ساواته شهرستان نکا و حسن محمدی‌آکردی، عرفان محمدی و محسن شبستانی از ورزشکاران این رشته در شهرستان نکا در این دوره از سمینار شرکت کردند.

رئیس اداره ورزش و جوانان نکا با اعلام اینکه این برنامه و سمینار ویژه آموزشی بدون شک به ارتقای سطح دانش مربیان و ورزشکاران کشورمان کمک خواهد کرد، یادآور شد: برگزاری دوره‌های آموزشی مختلف در رشته‌های ورزشی همواره موجب ترقی و رشد ورزشکاران بوده است و این دوره هم قطعاً پیامدهای خوبی به همراه دارد.

رضایی ادامه داد: سمینار فنی و مربیگری ساواته به‌طور مجزا در دو بخش آقایان و بانوان روزهای 21 و 22 دی‌ماه با تدریس مدرس مجرب فرانسوی برگزار می‌شود.

رئیس ایرانی کنفدراسیون ساواته آسیا و عضو هیأت رئیسه فدراسیون بین‌المللی ساواته افتتاح دبیرخانه این کنفدراسیون و آکادمی بین‌المللی ساواته را از جمله برنامه‌های حاشیه سمینار ساواته در ایران عنوان کرد.

حمیدرضا حصارکی گفت: با دعوت از مسؤولان بلندپایه فدراسیون جهانی ساواته در استان البرز و در مجموعه ورزشی انقلاب کرج برنامه‌های ویژه‌ای خواهیم داشت که مهم‌ترین آن افتتاح دبیرخانه کنفدراسیون آسیا، برگزاری سمینار آموزشی بین‌المللی و متعاقب آن گشایش آکادمی بین‌المللی ساواته است.

وی اظهار کرد: با توجه به امکانات موجود مثل خوابگاه، هتل و سالن تمرین در آینده میزبان کشورهای مختلف برای برپایی اردوی تمرینی در این کمپ خواهیم بود.

حصارکی افزود: «ژیل لودویگو» نایب رئیس فدراسیون بین‌المللی ساواته، «ژوئل دومژ» رئیس فدراسیون ساواته فرانسه و نایب رئیس کنفدراسیون اروپا، «ژان پاسکال سانتورو» مدرس بین‌المللی از فرانسه به همراه تعدادی از رؤسای فدراسیون‌های کشورهای آسیایی و اروپایی طی روزهای 17 تا 22 دی مهمان ویژه ما هستند.

عضو هیأت رئیسه فدراسیون بین‌المللی ساواته گفت: این افراد، علاوه بر شرکت در این مراسم دیدارهایی هم با رئیس فدراسیون انجمن‌های ورزشی و مسؤولان کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان خواهند داشت.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.