پنج شنبه، 06 اردیبهشت 97 ساعت 08:27 ق.ظ / Thu, 2018 April 26
به افق ساری
اذان صبح: 03:38
طلوع خورشید: 05:10
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:41
اذان مغرب: 19:01

- دانشگاه - امضای تفاهم نامه همکاری های مشترک دانشگاه مازندران با سازمان آموزش و پرورش

تبلیغات

امضای تفاهم نامه همکاری های مشترک دانشگاه مازندران با سازمان آموزش و پرورش

تاریخ 26 بهمن 1393 ساعت 08:13:40
منبع: روابط عمومی دانشگاه مازندران
کد خبر: 010684
تفاهم نامه همکاری های مشترک  دانشگاه مازندران با سازمان آموزش و پرورش استان به امضای مسئولان دو طرف رسید.       به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، این تفاهم‌نامه در راستای توسعه تحقیقات‌، ارتباط و تعامل فی‌مابین دانشگاه با سازمان‌های برون دانشگاهی و استفاده از توانمندی‌های دانشگاه در صنایع به معنای عام ـ ارتبا ط دانشگاه با جامعه ـ در دفتر ریاست دانشگاه به امضاء رسید.
امضای تفاهم نامه همکاری های مشترک دانشگاه مازندران با سازمان آموزش و پرورش

تفاهم نامه همکاری های مشترک  دانشگاه مازندران با سازمان آموزش و پرورش استان به امضای مسئولان دو طرف رسید.

      به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، این تفاهم‌نامه در راستای توسعه تحقیقات‌، ارتباط و تعامل فی‌مابین دانشگاه با سازمان‌های برون دانشگاهی و استفاده از توانمندی‌های دانشگاه در صنایع به معنای عام ـ ارتبا ط دانشگاه با جامعه ـ در دفتر ریاست دانشگاه به امضاء رسید.

     در این جلسه که با حضور سید علی اسد فرماندار شهرستان بابلسر و سید علی قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش استان همراه بود، دکتر فخرالدین اصغری آقمشهدی رییس دانشگاه مازندران بر رفع نیازهای فی‌مابین در سایه تعامل دانشگاه و سازمان تاکید کرد.

رییس دانشگاه مازندران با بیان این که دانشگاه مرکز تولید اندیشه می‌باشد افزود: انتظار می‌رود با فکر و اندیشه، به حل نیازها و چالش‌های موردنظر صنایع  پرداخته شود.

دکتر اصغری آقمشهدی در پایان ضمن اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه یکی از آرزوهای ما ارتباط دانشگاه‌ها با صنعت می‌باشد، اظهار امیدواری کرد که این تفاهم نامه منشا خیر و برکات برای دانشگاه و صنایع استان شود.

سیدعلی قاسمی مدیر کل آموزش و پرورش استان نیز ضمن اشاره به زیرساخت‌های توسعه منابع انسانی در کشور، گفت: یکی از اهداف امضای این تفاهم‌نامه، بهره‌گیری از توانمندی دانشگاه برای حل مسایل درون سیستمی می باشد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان مازندران با اشاره به این مطلب که دانشگاه در اصل روند تکاملی نظام آموزش وپرورش می‌باشد، افزود: توانمندسازی نیروی انسانی توسط توانایی‌های موجود در دانشگاه امکان‌پذیر می باشد.

سید علی اسد فرماندار شهرستان بابلسر نیز ضمن استقبال از برگزاری این جلسات و عقد تفاهم‌نامه‌های همکاری مشترک، به نقش تاثیرگذار دانشگاه مازندران در ثبات فرهنگ این شهرستان اشاره کرد و افزود: فرمانداری بابلسر نیز نسبت به انعقاد تقاهم نامه همکاری مشترک فی‌مابین جهت تدوین سند توسعه گردشگری شهرستان بابلسر استقبال می کند.

لازم به یادآوری است در این جلسه پیرامون مسایلی نظیر: دوره‌های خلاقیت و استعدادیابی، بازارچه کسب و کار، دوره‌های هوش هیجانی، دوره‌های استارت آپ، دوره‌های فن بیان و مذاکره، موسسه آموزشی کارآفرینی و خلاقیت در شهرستان بابلسر، تاسیس مدرسه کسب و کار و ... بحث و بررسی های مقدماتی بعمل آمد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.