دو شنبه، 02 بهمن 96 ساعت 07:41 ق.ظ / Mon, 2018 January 22
به افق ساری
اذان صبح: 05:38
طلوع خورشید: 07:06
اذان ظهر: 12:09
غروب خورشید: 17:13
اذان مغرب: 17:32

- دانشگاه - احراز رتبه ممتاز دانشگاه مازندران در برگزاری آزمون سراسری سال 1393

تبلیغات

احراز رتبه ممتاز دانشگاه مازندران در برگزاری آزمون سراسری سال 1393

تاریخ 17 خرداد 1394 ساعت 07:05:48
منبع: روابط عمومی دانشگاه مازندران
کد خبر: 014837
دکتر ابراهیم خدایی معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رییس سازمان سنجش آموزش کشور با اهدای لوح تقدیری، از معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مازندران به دلیل احراز رتبه ممتاز دانشگاه مازندران در برگزاری آزمون سراسری سال 1393 قدردانی کرد.
احراز رتبه ممتاز دانشگاه مازندران در برگزاری آزمون سراسری سال 1393
به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، دکتر ابراهیم خدایی معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رییس سازمان سنجش آموزش کشور با اهدای لوح تقدیری، از معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مازندران به دلیل احراز رتبه ممتاز دانشگاه مازندران در برگزاری آزمون سراسری سال 1393 قدردانی کرد.

       دکتر شادمهر میردار معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مازندران در این زمینه به خبرنگار روابط عمومی دانشگاه گفت: خداوند منان را برای توفیق این خدمت سپاسگزارم. این افتخار بزرگ را متعلق به خانواده بزرگ دانشگاه مازندران دانسته، لازم می‌دانم از مجموعه مدیریت شهری و دانشگاه و به ویژه همکاران گمنام و سخت کوش دانشگاهی در برگزاری آزمون ها، به ویژه سرکار خانم ها قادسی و غلامحسینی به همراه سایر عزیزان که در حوزه های اصلی و فرعی مسئولیت های خطیر مختلفی را خالصانه و بی‌ادعا برعهده داشتند براساس کلام قدسی"من لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق " قدردانی نمایم.

       عضو هیات رییسه ی دانشگاه مازندران، با بیان اینکه این نعمت بی بدیل، منتی الهی بر ماست افزود: حفظ امانت داری و خدمت به جوانان پاک سرشت ایران زمین، افتخاری بزرگ محسوب می شود.

       نماینده‌ی تام الاختیار دانشگاه مازندران در برگزاری آزمون ها، اظهار امیدواری کرد که در سایه عنایات الهی، دانشگاه مازندران بتواند همچنان در خدمت به جامعه علمی کشور و فرزندان آینده ساز این مرز و بوم در سال دولت و ملت – همدلی و همزبانی، گامهای بیشتری بر دارد که کارهای انجام نشده بسیاری در پیش رو قرار دارد.
 
Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.