چهار شنبه، 05 اردیبهشت 97 ساعت 10:55 ب.ظ / Wed, 2018 April 25
به افق ساری
اذان صبح: 03:39
طلوع خورشید: 05:12
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:40
اذان مغرب: 19:00

- دانشگاه - جوانان دانشجو از ظرفیت های خوبی برخوردارند که باید به صورت فرصت و سرمایه به آنها نگریست‏

تبلیغات

جوانان دانشجو از ظرفیت های خوبی برخوردارند که باید به صورت فرصت و سرمایه به آنها نگریست‏

تاریخ 18 مرداد 1394 ساعت 07:49:12
منبع: روابط عمومی علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری
کد خبر: 017213
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری، نشست صمیمی رئیس دانشگاه و مدیر کل ورزش و جوانان استان جهت تعامل و تفاهم بین دانشگاه واداره کل ورزش و جوانان در دفتر رئیس دانشگاه برگزار شد.
جوانان دانشجو از ظرفیت های خوبی برخوردارند که باید به صورت فرصت و سرمایه به آنها نگریست‏

به گزارش خبر مازندران نشست صمیمی رئیس دانشگاه و مدیر کل ورزش و جوانان استان جهت تعامل و تفاهم بین دانشگاه واداره کل ورزش و جوانان در دفتر رئیس دانشگاه برگزار شد.
رئیس دانشگاه در این نشست با معرفی توانمندیهای دانشگاه افزود: با وجود استعدادهای فراوان و پتانسیل های مناسب موجود در استان ، آموزش و ورزش  هماهنگ با یکدیگر رشد نکرده است با تقویت نظام آموزشی در این بخش می توان زمینه های توسعه ورزش را بصورت ریشه ای فراهم آورد.
دکتر بهمنیار به برگزاری همه ساله المپیاد ورزشی درون دانشگاهی برای رشد ورزش دانشجویی اشاره نمود و اظهار داشت؛ جوانان دانشجو ظرفیت های خوبی دارند و به آنها باید به صورت فرصت وسرمایه نگریست.
 رئیس دانشگاه با اعلام اینکه دانشگاه و اداره کل ورزش و جوانان می توانند با تعامل و همکاری برای رشد ورزش به گونه ای برنامه ریزی نمایند که سطح کیفی زندگی جوانان بهبود یابد و به زندگی امیدوارتر شوند
افزود: توجه به  ورزش و روح و جسم جوانان از موضوعات فوق العاده پر اهمیت برای یک جامعه سالم است و ورزش همگانی از جمله راهکارهای مفید و کم هزینه در این خصوص می باشد.
ایشان در پایان با اشاره به اقدامات صورت گرفته در جهت برنامه ریزی مناسب برای اوقات فراغت دانشجویان به ضرورت توجه به سلامت جسم و ران دانشجویان در جهت رشد و توسعه آینده کشور تاکید نمودند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان در این نشست با اشاره به استعداد های خوب در ورزش دانشگاه ها بیان داشت: استعداد و نخبه های خوبی در عرصه دانشگاه ها وجود دارند که این توجه و نگاه مسئولان به ورزش دانشجویان می تواند در توسعه و گسترش بیشتر ورزش کشور در بین جوانان موثر باشد.
حبیب حسین زادگان با اشاره به اجرای برنامه های خوب در حوزه ورزش استان و همچنین کسب افتخار آفرینی توسط ملی پوشان مازندرانی در رشته های مختلف ورزشی گفت: دستگاه ورزش و جوانان تعامل و ارتباط بسیار خوبی با سازمان ها و ادارات مختلف به ویژه دانشگاه ها برای توسعه و گسترش ورزش استان دارد.
حسین زادگان از مصوبات خوب برای حل مشکلات جوانان خبر داد و اذعان داشت: با تشکیل ستاد ساماندهی برای امور جوانان در استانداری و با برگزاری جلسات مختلف تلاش برای برطرف کردن مهمترین مشکلات جوانان را داریم.
حسین زادگان در پایان خاطرنشان کرد: اقتدار و موفقیت ورزش مازندران بر همگان روشن است و ورزش مازندران با توجه به افتخارآفرینی که دارد بر بام ورزش ایران و حتی جهان نشسته است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.