آدینه، 03 فروردین 97 ساعت 03:42 ق.ظ / Fri, 2018 March 23
به افق ساری
اذان صبح: 04:32
طلوع خورشید: 05:57
اذان ظهر: 12:04
غروب خورشید: 18:12
اذان مغرب: 18:30

- دانشگاه - تعامل و همکاری مهم ترین شاخص اجرای مطلوب المپیاد

تبلیغات

تعامل و همکاری مهم ترین شاخص اجرای مطلوب المپیاد

تاریخ 18 شهریور 1394 ساعت 07:14:29
منبع: روابط عمومی دانشگاه مازندران
کد خبر: 018285
برای برگزاری رویدادهایی چون المپیاد کنونی، تعامل و همکاری بخشهای مختلف سازمان مهم ترین شاخص در راستای اجرای مطلوب برنامه هاست.
تعامل و همکاری مهم ترین شاخص اجرای مطلوب المپیاد

به گزارش خبر مازندران به نقل از روابط عمومی  دانشگاه مازندران علی جانزاده معاون اجرایی و رییس دومین المپیاد ورزشهای همگانی در گفت و گو با همه کا گفت: برای برگزاری رویدادهایی چون المپیاد کنونی، تعامل و همکاری بخشهای مختلف سازمان مهم ترین شاخص در راستای اجرای مطلوب برنامه هاست.

وی با اشاره به تلاش خالصانه و همکاری مثال زدنی نیرهای فعال المپیاد در دانشگاه مازندران و اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم اظهار داشت:‌بدون تردید در صورت نبود حلقه مشارکت ، برپایی المپیاد در این سطح امکان پذیر نبود .

جانزاده تصریح کرد:‌به طور کلی المپیاد با هدف ایجاد انگیزه ،‌شور و هیجان در جهت ترغیب مشارکت اکثریت دانشگاهیان بویژه دانشجویان در فعالیتهای ورزشی برگزار می شود . وی با بیان اینکه در دسترس بودن مواهب طبیعی نظیر ساحل دریا و جاذبه های دیدنی و گردشگری شهرستان بابلسر از دیگر شاخصه های المپیاد است گفت:‌ المپیاد امسال به عنوان اولین المپیاد سبز نامگذاری اشده است تا ضمن ترویج فرهنگ ورزش و حفظ سلامتی ،‌حفظ محیط زیست نیز در کانون توجه قرار گیرد.

معاون اجرایی المپیاد در ادامه خاطر نشان کرد: با توجه به ایجاد زیرساخت های لازم و تجربه های حاصل از برگزاری مطلوب و شایسته المپیاد پسران،‌اجرای برنامه های مد نظر برای تحقق اهداف در بخش دختران آسانتر خواهد بود. وی اضافه کرد :‌البته حساسیت ها در بخش دختران به دلیل ویژگیهای فیزیولوژیک و روانشناختی دختران بیشتر است که سعی می شود این موراد مورد توجه ویژه قرار گیرد.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که شرکت کنندگان و میهمانان این دوره از المپیاد در طی حضورشان در دانشگاه مازندران صاحب تجربه های تازه ای شوند و با خاطره هایی خوب و به یاد ماندنی در صحت و سلامت کامل به شهرهایشان بازگردند .

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.