پنج شنبه، 06 اردیبهشت 97 ساعت 05:44 ب.ظ / Thu, 2018 April 26
به افق ساری
اذان صبح: 03:38
طلوع خورشید: 05:10
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:41
اذان مغرب: 19:01

- دانشگاه - جوابیه روابط عمومی دانشگاه در خصوص رفع مشکل سامانه ثبت نام

تبلیغات

جوابیه روابط عمومی دانشگاه در خصوص رفع مشکل سامانه ثبت نام

تاریخ 19 شهریور 1394 ساعت 09:19:38
منبع: روابط عمومی دانشگاه مازندران
کد خبر: 018352
در پی درج خبری تحت عنوان:" در حاشیه ثبت نام دانشجویان جدید الورود ارشد: به رسمیت شناختن ... {برخی از فرق ضاله} در دانشگاه مازندران" در برخی پایگاه های خبری، جوابیه ای از سوی روابط عمومی دانشگاه مازندران تنظیم و ارسال گردید.
جوابیه روابط عمومی دانشگاه در خصوص رفع مشکل سامانه ثبت نام

به گزارش خبر مازندران و به نقل از روابط عمومی دانشگاه مازندران در پی درج خبری تحت عنوان:" در حاشیه ثبت نام دانشجویان جدید الورود ارشد: به رسمیت شناختن ... {برخی از فرق ضاله} در دانشگاه مازندران" در برخی پایگاه های خبری، جوابیه ای از سوی روابط عمومی دانشگاه مازندران تنظیم و ارسال گردید.


       متن این جوابیه به شرح ذیل می باشد:

با اهدای سلام

       احتراما؛ پیرو خبر درج شده در آن پایگاه تحت عنوان "در حاشیه ثبت نام دانشجویان جدید الورود ارشد: به رسمیت شناختن ... {برخی از فرق ضاله} در دانشگاه مازندران " ضمن تشکر و قدردانی از شما به اطلاع می رساند:

       به استناد اعلام نظر فنی شرکت سما سامانه، درج نام یکی از فرقه های ضاله در سامانه آموزشی دانشگاه مازندران مربوط به سال 1392 و در زمان مدیریت قبلی دانشگاه بوده است و اتفاق جدیدی نبوده که مورد حساسیت به جای شما در این مقطع زمانی قرار گرفته است.

       در عین حال، اکنون با توجه به آگاهی مسئولان ذیربط از خطای فاحش صورت گرفته، در پی اطلاع رسانی آن پایگاه خبری، بلافاصله نسبت به حذف گزینه مربوط اقدام گردید.

       مدیریت دانشگاه مازندران ضمن قدرشناسی از دقت نظر آن رسانه محترم انتظار دارد براساس دستور العمل فعالیت رسانه ها و پایگاه های اطلاع رسانی نسبت به درج جوابیه دانشگاه مازندران در آن پایگاه خبری اقدام نماید.
Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.