سه شنبه، 01 اسفند 96 ساعت 01:26 ق.ظ / Tue, 2018 February 20
به افق ساری
اذان صبح: 05:16
طلوع خورشید: 06:40
اذان ظهر: 12:11
غروب خورشید: 17:43
اذان مغرب: 18:02

- دانشگاه - پیام تبریک رییس دانشگاه مازندران به مناسبت فرا رسیدن روز دانشجو

تبلیغات

پیام تبریک رییس دانشگاه مازندران به مناسبت فرا رسیدن روز دانشجو

تاریخ 17 آذر 1394 ساعت 10:56:11
منبع: روابط عمومی دانشگاه مازندران
کد خبر: 020708
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر سید خلاق میرنیا رییس دانشگاه مازندران به مناسبت فرا رسیدن 16 آذر ماه ( روز دانشجو ) پیامی صادر کرد.
پیام تبریک رییس دانشگاه مازندران به مناسبت فرا رسیدن روز دانشجو

        به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر سید خلاق میرنیا رییس دانشگاه مازندران به مناسبت فرا رسیدن 16 آذر ماه ( روز دانشجو ) پیامی صادر کرد.

       متن پیام رییس دانشگاه مازندران به این شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم
 

       شانزدهم آذرماه یادآور مقاومت و پایمردی دانشجویان شهیدی است که با ریختن خونشان در صحن دانشگاه، همیشه‌ی تاریخ، جاوید و ماندگار شدند و روز دانشجویی را خلق کردند که یادآور اهداف ارزشمند و والایی است که موجب اعتبار ملی- اسلامی و هویت بخشی به نهضت اصیل دانشجویی است.

       یادآوری روز دانشجو و نکوداشت آن بدین معناست که امروز نیز جامعه‌ی دانشگاهی ما در پرتو مشعل پرفروغ شانزده آذر، در اندیشه پیمودن مسیری است که به آینده‌ای روشن منتهی می‌شود. آینده‌ای که مملو از عشق و امید مبتنی بر خردورزی و کرامت انسانی است و قطعا دانشگاه را به سوی عزت و شرف سوق خواهد داد.

      حرکت برای خدا و گام نهادن در جهت رضای او که قطعا عنایت خداوند در رسیدن به اهداف را به همراه خواهد داشت، از ویژگی های یک دانشجوی ارزشی است و دانشجو باید همواره تلاش نماید بافرهنگ ترین، عاقل ترین، آرام ترین و قانونمندترین افراد جامعه باشد.

سعه صدر و قانون مدار بودن نیز از ویژگی های تشکل های دانشجویی به حساب می آید. هر کسی سلیقه ی سیاسی، دینی و اجتماعی دارد اما سلایق و علایق سیاسی نباید جلوی حرکت اصلی دانشگاه را بگیرد. همه باید در هر جایگاه و مقامی که قرار داریم بتوانیم دانشگاه را برای هدفی که برایش طراحی شده پیش ببریم. در دانشگاه حضور یافتم تا دانشگاه را به سوی هدفش سوق دهم و مطمئن باشید چنانچه دانشگاه از هدفش منحرف شود قابل تحمل نخواهد بود و باید جلوی انحرافش گرفته شود.

       پس بر همه اقشار مختلف دانشگاهی است که با توجه به مقطع حساس کنونی که کشور نیازمند حفظ امنیت، وحدت، همدلی و هم‌افزایی روزافزون می‌باشد، دست به دست هم با حفظ و رعایت کرامت دانشجو و مصلحت دانشگاه، به گسترش فضای امید و نشاط و تلاش در راستای رسیدن به قله‌های رفیع علم و معرفت و سربلندی اسلام و ایران عزیز کمک نماییم.

 
دکتر سید خلاق میرنیا

رییس دانشگاه مازندران


                                                      

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.