چهار شنبه، 05 اردیبهشت 97 ساعت 10:46 ب.ظ / Wed, 2018 April 25
به افق ساری
اذان صبح: 03:39
طلوع خورشید: 05:12
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:40
اذان مغرب: 19:00

- دانشگاه - بازدید علمی دانشجویان مهندسی برق از نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران

تبلیغات

بازدید علمی دانشجویان مهندسی برق از نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران

تاریخ 21 آذر 1394 ساعت 08:30:58
منبع: روابط عمومی دانشگاه مازندران
کد خبر: 020770
تعدادی از دانشجویان مقطع کارشناسی گروه مهندسی برق به همراهی جناب آقای دکتر پیام تیمورزاده بابلی، استاد محترم این گروه  بازدید یک‌روزه‌ای را از "نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران" واقع در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران، در غالب بازدید علمی درس "مبانی ماشین‌های الکتریکی 1" به عمل آوردند.
بازدید علمی دانشجویان مهندسی برق از نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران

به گزارش روابط عمومی دانشکده ، تعدادی از دانشجویان مقطع کارشناسی گروه مهندسی برق به همراهی جناب آقای دکتر پیام تیمورزاده بابلی، استاد محترم این گروه در روز بازدید یک‌روزه‌ای را از "نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران" واقع در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران، در غالب بازدید علمی درس "مبانی ماشین‌های الکتریکی 1" به عمل آوردند.

نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران به‌عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در حوزه مهندسی برق بوده که سالانه با حضور جمع کثیری از شرکت‌های توانمند داخلی و خارجی درزمینه‌ی صنعت برق برپا می‌گردد. این نمایشگاه فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکت‌های فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید متصدیان و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت‌وسوی رشد این صنعت، فعالیت‌ها و نوآوری‌های آتی خود را هدایت نمایند. لذا با توجه به اهتمام گروه مهندسی برق در برقراری ارتباط هرچه بیشتر مابین صنعت و دانشگاه و همچنین ازآنجاکه شرکت در این نمایشگاه فرصت بسیار مناسبی برای آشنایی دانشجویان جدیدالورود با حوزه‌های کاری این صنعت معظم است، برنامه بازدید یک‌روزه‌ای از این نمایشگاه بین‌المللی برنامه‌ریزی گشت.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.