سه شنبه، 01 اسفند 96 ساعت 01:26 ق.ظ / Tue, 2018 February 20
به افق ساری
اذان صبح: 05:16
طلوع خورشید: 06:40
اذان ظهر: 12:11
غروب خورشید: 17:43
اذان مغرب: 18:02

- دانشگاه - پیام تبریک رییس دانشگاه مازندران به مناسبت فرارسیدن هفته گرامی داشت مقام استاد

تبلیغات

پیام تبریک رییس دانشگاه مازندران به مناسبت فرارسیدن هفته گرامی داشت مقام استاد

تاریخ 12 اردیبهشت 1395 ساعت 09:10:21
منبع: روابط عمومی دانشگاه مازندران
کد خبر: 023888
به مناسبت فرارسیدن هفته گرامی داشت مقام معلم، دکتر سید خلاق میرنیا رییس دانشگاه مازندران با صدور پیامی این هفته را به همه‌ استادان و اعضای هیأت علمی دانشگاه تبریک گفت.
پیام تبریک رییس دانشگاه مازندران به مناسبت فرارسیدن هفته گرامی داشت مقام استاد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، به مناسبت فرارسیدن هفته گرامی داشت مقام معلم، دکتر سید خلاق میرنیا رییس دانشگاه مازندران با صدور پیامی این هفته را به همه‌ استادان و اعضای هیأت علمی دانشگاه تبریک گفت.

       متن پیام رییس دانشگاه مازندران به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

اقْرَأْ بِاسْمِ رَبِّکَ الَّذِی خَلَقَ – خَلَقَ الْإِنسَانَ مِنْ عَلَقٍ- اقْرَأْ وَ رَبُّکَ الْأَکْرَمُ- الَّذِی عَلَّمَ بِالْقَلَمِ

  بار دیگر در سالروز شهادت اندیشمند بزرگ انقلاب - استاد شهید مرتضی مطهری - ادای احترام می کنیم به روح پاک و مطهر تمامی معلمان و استادان ارزشمندی که به ما درس آزادگی و محبت و فداکاری آموختند و اینک دیگر در جمع ما حضور ندارند و درود می فرستیم بر شما معلمان و استادان عزیزی که قهرمانان علم و دانش و معرفتید. شما که با تقدیم علم و دانش خود، هنرمندانه و عاشقانه، جان‌ها را صفا می‌بخشید و از لوح کلاس درس تا  لوح هستی، پیامبرگونه به ‌پیش می‌روید.

      هفته معلم، یادآور مقام بسیار ارزشمند علم و معرفت و جایگاه والای معلم در تفکر دینی اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و جلال و عظمت مردان و زنان فرهیخته‌ای است که در تاریخ پرافتخار این سرزمین کهن، در حریم مقدس دانشگاه و مدرسه و فضای آسمانی تعلیم و تربیت، زیباترین جلوه‌های عشق و ایثار را به تصویر کشیده‌اند.

       حمد و ثنا مخصوص معبود یکتایی است که بشریت را به دانش، معرفت و خرد بر جهانیان سروری بخشید و پیام آورانی از میان شان برانگیخت تا روح بلندی که او در وجود انسان دمید را تعلیم دهند، تربیت نمایند و تعالی بخشند و شعله های عشق را که امانت اوست در دل اشرف مخلوقات که شایسته این امانت بود، برافروزاند.

       اینجانب هفته بزرگداشت مقام والای معلم و استاد را بر تمامی تلاشگران عرصه تعلیم و تربیت تبریک می گویم و امیدوارم به لطف هنرمند آفرینش در سالی که بنا به فرمایش مقام معظم رهبری به نام " اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" نامگذاری شده است، با تلاش و همت همه استادان والامقام بتوانیم شاهد شکوفایی بیشتر جوانان این مرز و بوم بوده و قله های رفیع علمی، آموزشی، پژوهشی و فرهنگی را یکی پس از دیگری کسب نماییم.

 

سید خلاق میرنیا

رییس دانشگاه مازندران

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.