دو شنبه، 30 بهمن 96 ساعت 03:29 ق.ظ / Mon, 2018 February 19
به افق ساری
اذان صبح: 05:17
طلوع خورشید: 06:41
اذان ظهر: 12:12
غروب خورشید: 17:42
اذان مغرب: 18:01

- دانشگاه - پیام تبریک رییس دانشگاه مازندران به مناسبت فرا رسیدن سال تحصیلی جدید

تبلیغات

پیام تبریک رییس دانشگاه مازندران به مناسبت فرا رسیدن سال تحصیلی جدید

تاریخ 01 مهر 1395 ساعت 06:36:45
منبع: روابط عمومی دانشگاه مازندران
کد خبر: 026470
به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، در آستانه ی فرا رسیدن سال تحصیلی جدید و آغاز بهار دانش، دکتر سیدخلاق میرنیا رییس دانشگاه مازندران پیام تبریکی خطاب به دانشگاهیان صادر کرد.
پیام تبریک رییس دانشگاه مازندران به مناسبت فرا رسیدن سال تحصیلی جدید

به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، در آستانه ی فرا رسیدن سال تحصیلی جدید و آغاز بهار دانش، دکتر سیدخلاق میرنیا رییس دانشگاه مازندران پیام تبریکی خطاب به دانشگاهیان صادر کرد.

       متن پیام تبریک رییس دانشگاه مازندران بدین شرح می باشد:

 

 بسم الله الرحمن الرحیم

طَلَبُ العِلمِ فَریضَةٌ عَلى کُلِّ مُسلِمٍ أَلا إِنَّ اللّه‏َ یُحِبُّ بُغاةَ العِلمِ؛

طلب دانش بر هر مسلمانى واجب است. خداوند جویندگان دانش را دوست دارد.  مصباح الشریعه/،ص13

       فرا رسیدن سال تحصیلی جدید و آغاز دلنشین فراگیری علم و دانش را به جامعه دانشگاهی( استادان، کارمندان و دانشجویان عزیز دانشگاه مازندران و به ویژه دانشجویان ورودی جدید)، صمیمانه تبریک گفته و برای همگان از درگاه خداوند متعال، راهیابی به جایگاه عالی علمی، دینی و اخلاقی، همراه با موفقیت، بهروزی و  سعادت را از درگاه خداوند متعال خواهانم.

      بدون تردید جوانان عزیز فرهیخته و دانشجویان گرامی با بهره گیری از این فرصت مغتنم با تلاش و همت در راستای تزکیه و تعلیم، سرمایه های ارزشمند فردا برای تحقق اهداف متعالی ایران اسلامی هستند.

       بسیار مناسب می دانم تا زیبایی هم زمانی آغاز سال تحصیلی را با هفته گرامی داشت دفاع مقدس که محیط دانشگاه را به یاد و خاطره شهیدان، متبرک ساخته و حراست از حرمت خون شهیدان را در سنگر دانشگاه  یادآور عصاره های زلال انقلاب می نماید، به فال نیک گرفته، با آرمان های امام عزیز(ره) و شهدا تجدید بیعت نموده و همواره تبعیت از منویات رهبر معظم انقلاب را سرلوحه زندگی خود قرار می دهیم تا بتوانیم تحولی عظیم در حوزه تعلیم و تربیت ایجاد نموده و آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی را در قالب دانشگاه محقق سازیم.

       از دانشجویان و فرزندان عزیزم می خواهم که همگام و هم نوا با هم، با بهره گیری از جوهر دانایی و توانایی، مرزهای جدید علم و دانش و پژوهش را درنوردیده و با پیوند علم و ایمان، به فتح قله های رفیع پیروزی مبادرت ورزیده و ضمن التزام به مبانی انقلاب و نظام، در جهت اهداف عالی ارزش های اسلامی با گام هایی مصمم و استوار، ایران جاویدان را سرافراز و سربلند نماییم.

دکتر سیدخلاق میرنیا

رییس دانشگاه مازندران

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.