پنج شنبه، 06 اردیبهشت 97 ساعت 08:28 ق.ظ / Thu, 2018 April 26
به افق ساری
اذان صبح: 03:38
طلوع خورشید: 05:10
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:41
اذان مغرب: 19:01

- دانشگاه - رادمردان مسلمان، آنانی که عربده کشان به خاک ما وارد شدند را همچون زباله ای به زباله دان تاریخ انداختند

تبلیغات

رادمردان مسلمان، آنانی که عربده کشان به خاک ما وارد شدند را همچون زباله ای به زباله دان تاریخ انداختند

تاریخ 07 مهر 1395 ساعت 08:19:18
منبع: روابط عمومی دانشگاه مازندران
کد خبر: 026573
دکتر سید خلاق میرنیا رییس دانشگاه مازندران ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان گرانقدر انقلاب و جنگ تحمیلی، به خبرنگار روابط عمومی دانشگاه گفت: پس از سالیان دراز تجاوزات رسمی و غیر رسمی اجانب به سرزمین مقدس ایران که بعضا باعث از دست رفتن بخش وسیعی از سرزمین مان شد، دشمنان قسم خورده بشریت و ایران عزبز به خیال خام اشغال مام وطن، این بار در چهره منحوس حزب بعث عراق به خاک کشور عزیزمان تجاوز کردند. اما رشادت ها و جانفشانی های رزمندگان اسلام مانع از این شد تا ذره ای از خاک مقدس مان در اختیار  دشمن متجاوز قرار گیرد.
رادمردان مسلمان، آنانی که عربده کشان به خاک ما وارد شدند را همچون زباله ای به زباله دان تاریخ انداختند

 

       به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، دکتر سید خلاق میرنیا رییس دانشگاه مازندران ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان گرانقدر انقلاب و جنگ تحمیلی، به خبرنگار روابط عمومی دانشگاه گفت: پس از سالیان دراز تجاوزات رسمی و غیر رسمی اجانب به سرزمین مقدس ایران که بعضا باعث از دست رفتن بخش وسیعی از سرزمین مان شد، دشمنان قسم خورده بشریت و ایران عزبز به خیال خام اشغال مام وطن، این بار در چهره منحوس حزب بعث عراق به خاک کشور عزیزمان تجاوز کردند. اما رشادت ها و جانفشانی های رزمندگان اسلام مانع از این شد تا ذره ای از خاک مقدس مان در اختیار  دشمن متجاوز قرار گیرد.
       رییس شورای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران خاطر نشان کرد: رادمردان مسلمان، آنانی که عربده کشان به خاک ما وارد شدند را همچون زباله ای به زباله دان تاریخ انداختند.
       دکتر میرنیا در بخش دیگری از سخنانش به اهمیت یادآوری یاد و خاطره ی شهدای گرانقدر پرداخت و افزود: تذکر همیشگی نام آنان که از عزیزترین چیزهای حیات خود - که جان بود - گذشتند را عبادتی واجب و لازم می‌دانم و معتقدم زیارت قبور آنان همچون زیارت قبور شهدای صدر اسلام باعث طراوت جسم و روح و جان نسل امروز و آینده خواهد شد.
       رییس دانشگاه مازندران در پایان سخنانش بیان داشت: زیارت شهیدان همیشه زنده ی انقلاب و جنگ تحمیلی و یادگاران آنان را فرضی واجب تر و گرامی‌داشت آنان را در هر مناسبتی، مقدس و ضروری می‌دانم تا نصیحتی باشد برای آنانی که بی زحمت بر سفره ایثار آن راست قامتان همیشه ی تاریخ نشسته و با وجود همه نعمت های داشته، بدنبال نداشته هایی هستند که در حیات هر ملتی وجود دارد، تا زخمی را نمک پاش بوده و تسلی خاطر دشمنان غدار ایران عزیز باشند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.