آدینه، 03 فروردین 97 ساعت 03:44 ق.ظ / Fri, 2018 March 23
به افق ساری
اذان صبح: 04:32
طلوع خورشید: 05:57
اذان ظهر: 12:04
غروب خورشید: 18:12
اذان مغرب: 18:30

- دانشگاه - هیات رییسه دانشگاه مازندران به مناسبت فرا رسیدن 9 دی بیانیه صادر کرد

تبلیغات

هیات رییسه دانشگاه مازندران به مناسبت فرا رسیدن 9 دی بیانیه صادر کرد

تاریخ 09 دی 1395 ساعت 01:11:35
منبع: روابط عمومی دانشگاه مازندران
کد خبر: 027944
به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، هیات رییسه ی دانشگاه مازندران به مناسبت فرا رسیدن یوم الله 9 دی بیانیه ای صادر کرد، 
هیات رییسه دانشگاه مازندران به مناسبت فرا رسیدن 9 دی بیانیه صادر کرد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، هیات رییسه ی دانشگاه مازندران به مناسبت فرا رسیدن یوم الله 9 دی بیانیه ای صادر کرد، متن این بیانیه بدین شرح می باشد:


 
بسم الله الرحمن الرحیم


       تاریخ غرور آفرین انقلاب اسلامی سرشار از برگ های زرینی است که در اذهان ملت سلحشور و تاریخ ساز ایران اسلامی نقش آفرینی می کند. حماسه 9 دی که بنا به فرمایش مقام معظم رهبری" روز تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب است" یکی از همان عرصه های تاریخ ساز انقلاب بود که با رهبری فرمانده معظم کل قوا و حضور گسترده در راهپیمایی ملت خداجوی ایران رقم خورد.
      دستاورد حضور گسترده و حماسی ملت بزرگ ایران در 9 دی، به ارتقای اقتدار و استحکام نظام در نزد دوستان و دشمنان منجر گردید و به جهانیان ثابت کرد مردم و نظام در ایران اسلامی تحت زعامت ولایت‌فقیه از ظرفیت، بیداری و اقتداری برخوردارند که به‌راحتی قادرند هر توطئه ای را خنثی نمایند. 
        هیات رییسه ی دانشگاه مازندران ضمن گرامیداشت حماسه 9 دی و حمایت از حضور پرشور ملت بزرگ ایران، پیروی از ولایت فقیه را بخش جدایی ناپذیر از ماندگاری نظام مقدس اسلامی دانسته و با نصب العین قرار دادن وصایای حضرت امام راحل(ره)، همچون سایر آحاد ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی، در راستای اهداف انقلاب گام برخواهد داشت و معتقد است مسیر توسعه علمی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و ... نیازمند تلاش و کوشش همه نیروهای علاقه مند و دلسوز انقلاب و در چتر رهبری آگاه و دلسوز میسر خواهد شد.

 

هیات رییسه ی دانشگاه مازندران

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.