پنج شنبه، 06 اردیبهشت 97 ساعت 09:48 ق.ظ / Thu, 2018 April 26
به افق ساری
اذان صبح: 03:38
طلوع خورشید: 05:10
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:41
اذان مغرب: 19:01

- دانشگاه - بیانیه شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری منطقه دو کشور

تبلیغات

بیانیه شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری منطقه دو کشور

تاریخ 02 تیر 1396 ساعت 07:10:30
منبع: روابط عمومی دانشگاه مازندران
کد خبر: 030224
       به گزارش دبیرخانه ی منطقه دو کشور، در آستانه ی فرا رسیدن روز جهانی قدس، شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری منطقه دو کشور بیاتیه ای صادر کرد.
بیانیه شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری منطقه دو کشور

       به گزارش دبیرخانه ی منطقه دو کشور، در آستانه ی فرا رسیدن روز جهانی قدس، شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری منطقه دو کشور بیاتیه ای صادر کرد.

       متن این بیانیه بدین شرح می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

       روز جهانی قدس، یادگار ارزشمند معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران و نشانی از عمق ژرف اندیشی و ذکاوت آن امام راحل (ره) می باشد که نشانگر باور و تعهد او به تفکر اتحاد و یکپارچگی اسلامی در برابر استکبار جهانی است. رژیم اشغالگر صهیونیستی باید بداند که نظام اسلامی و به خصوص ملت غیور و انقلابی ایران همیشه و در همه حال از حقوق حقه ملت فلسطین حمایت کرده و این دمل چرکین یعنی اسراییل جنایتکار را محکوم می‌کند.

       تمام آنانی که پرتوی از چراغ وجدان و حریت در درونشان روشن است، جنایت های رژیم کودک کش اسراییل را محکوم نموده و با فریادهای کوبنده خود، باعث توان و دلگرمی ملت مظلوم فلسطین می شوند.

       امسال اهمیت شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس و حمایت مادی و معنوی بیشتر از ملت و مبارزان مقاومت و انتفاضه، همانند تبعیت از سنت الهی « ان تنصرا... ینصرکم» بوده و دنیای اسلام و کشورهای مسلمان باید مقتدرانه‌تر از گذشته به یاری مردم مقاوم و بی پناه فلسطین بشتابند.

       شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری منطقه 2 کشور در آستانه ی فرا رسیدن روز جهانی قدس، اقدامات جنایتکارانه رژیم منحوس اسراییل و هم دستان غربی و عربی آنان در کشتار مسلمانان را محکوم کرده، مانند همیشه با پیروی از منویات و فرامین مقام معظم رهبری، در روز جمعه هم قدم با مردم روزه دار ایران اسلامی در این اجتماع عظیم شرکت نموده و حمایت خود را از مردم مسلمان فلسطین و نیروهای مقاومت اسلامی اعلام می دارد و از آحاد ملت شریف ایران به ویژه جامعه بزرگ دانشگاهیان دعوت می نماید تا با حضور پرصلابت خود لرزه بر پیکر استکبار بلا منازع جهان( آمریکای جنایتکار و رژیم اشغالگر صهیونیستی) بیاندازند.

شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری منطقه 2 کشور

رمضان المبارک 1438 / تیر ماه 1396

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.