شنبه، 01 اردیبهشت 97 ساعت 02:03 ب.ظ / Sat, 2018 April 21
به افق ساری
اذان صبح: 03:45
طلوع خورشید: 05:17
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:37
اذان مغرب: 18:56

- دانشگاه - پیام رییس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل به مناسبت روز قدس

تبلیغات

پیام رییس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل به مناسبت روز قدس

تاریخ 01 تیر 1396 ساعت 17:00:26
منبع: روابط عمومی
کد خبر: 030249
به گزارش روابط عمومی ،دکتر جواد واثقی امیری رییس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل به مناسبت روز قدس پیامی صادر فرمودند
پیام رییس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل  به مناسبت روز قدس

به گزارش روابط عمومی ،دکتر جواد واثقی امیری رییس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل به مناسبت روز قدس پیامی صادر فرمودند متن پیام به شرح ذیل می باشد

به نام خدای رحمان و رحیم

جهالت، جمود، تهجر و عصبیتِ منطق گریزِ داعش در کنار نیرنگ، مردم‌فریبی و زیاده‌خواهی کشورهای استکباری دو تیغه یک قیچی هستند که ریسمان حیات ملت‌های مسلمان منطقه را تهدید می‌کند. از روزگار تولد اسرائیل; این فرزند نامشروع استعمار، مردم منطقه در زندان جنگ و ستیز گرفتار آمدند و هیچ نور امیدی در افق رنج و درد مردم این منطقه سوسو نمی‌زند. فلسطینیان صاحبان اصلی سرزمینی که امروز به نام اسرائیل خوانده می‌شود دهها سال است که آتش برافروخته از سوی اسرائیل را بر سر و روی خود تحمل می‌کنند و دنیا لب فرو بسته بر این همه ظلم و آوارگیِ این ملتِ محروم از کنار آن می‌گذرد. در کنار همه اینها چند سالی است که مردم منطقه درگیر رنج بزرگ دیگری هستند. کشتار وحشیانه و نابودی حیات انسانها محصول کارگاهی است که داعش بر پایه جهل و جمود و برداشت نادرست خود از اسلام بنا کرده است و هر روز در گوشه ای از این منطقه محصولی جدید از کارگاه آدمکشی خویش را به نمایش می‌گذارد. همین دو هفته پیش بود که عناصر مسخ شده داعش به حرم امام و مجلس شورای اسلامی یورش بردند تا ملت ما را نیز از آتش‌افروزی‌های خود بی‌نصیب نسازند. موشک باران مقتدرانه پایگاه داعش در دیرالزور سوریه پیام آشتی‌ناپذیری نظام ما با تفکر غیر انسانی و غیر اسلامی داعش بود.

اکنون در آستانه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان قرار داریم. روزی به یادگار مانده از امام خمینی(ره) که آن را روز جهانی قدس نامید. به نام انسانیت و به حرمت مسلمان بودن موظف به دفاع ازمظلومان و مبارزه با ظالمان هستیم، پس همه با هم روز جمعه دوم تیرماه ۱۳۹۶ به خیابان‌ها می‌آییم تا بار دیگر حمایت خود از مردم فلسطین را اعلام نماییم و از جهانیان بخواهیم که حق آنان را در داشتن یک کشور که حق بدیهی همه ملت‌هاست به رسمیت بشناسند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.