دو شنبه، 03 اردیبهشت 97 ساعت 02:19 ب.ظ / Mon, 2018 April 23
به افق ساری
اذان صبح: 03:42
طلوع خورشید: 05:14
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:39
اذان مغرب: 18:58

- دانشگاه - دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل میزبان دومین المپیاد ملی مهندسی صنایع

تبلیغات
دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل

دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل میزبان دومین المپیاد ملی مهندسی صنایع

تاریخ 26 تیر 1396 ساعت 10:15:06
منبع: روابط عمومی
کد خبر: 030524
به گزارش روابط عمومی، دومین المپیاد ملی مهندسی صنایع، ۷ شهریور ماه سال جاری در زمینه‌های بهینه‌سازی و مدیریت کسب ‌و کار در دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل برگزار می‌شود.
دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل میزبان دومین المپیاد ملی مهندسی صنایع

به گزارش روابط عمومی، دومین المپیاد ملی مهندسی صنایع، ۷ شهریور ماه سال جاری در زمینه‌های بهینه‌سازی و مدیریت کسب ‌و کار در دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل برگزار می‌شود.

مطابق با سند چشم‌انداز ۲۰ ساله کشور و نیز برنامه‌ پنج ساله‌ پنجم توسعه کشور، نقش دانشگاه‌ها در تولید علم بیش از پیش در نظر گرفته شده است، از همین رو برگزاری المپیاد در سطح کشور می‌تواند کمک بسزایی به آن کند. اما آنچه که مهم است حضور صنعتگران و کارآفرینان بزرگ کشور در دانشگاه‌ها می‌باشد.

یکی از نقاط ضعفی که شاهد آن هستیم فاصله روز افزون میان صنعت و دانشگاه است. در این المپیاد سعی می شود همانند دوره گذشته با طراحی سوال از مشکلات صنعت کشور، دانشجویان از سوالات آکادمیک و تئوری به سمت سوالات کاربردی سوق داده شوند.

بدون شک این مسیر با حضور کارآفرینان و صنعت‌گران برتر کشور بهتر نشان داده خواهد شد. در این المپیاد ایده‌ها و نفرات برتر معرفی می شوند تا از نیروهای خبره در صنعت کشور بهره گرفته شود.

هدف از برگزاری این المپیاد، ارتقای روحیه کارآفرینی در دانشجویان و سنجش دانش مهندسی آنان به منظور ارزیابی قابلیت‌های دانشجویان مهندسی صنایع در ارائه ایده‌های سود محور به یک کسب و کار فعال و موفق، ارزیابی توانمندی آن‌ها به منظور پیاده‌سازی ابزارها و تکنیک‌های بهبود مستمر در سازمان‌ها و همچنین مدل‌سازی سیستم‌های تولیدی و حل مسائل روز دنیا و صنعت کشور است.

از جامعه‌ی مهندسی صنایع کشور و تمامی کارآفرینان و مدیران عامل شرکت‌های کشور جهت حمایت از این رویداد بزرگ دعوت به عمل می آید.

زمان ثبت‌نام در این المپیاد از اول تیر آغاز شده است و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت www.ieolympiad.com مراجعه کنند و برای ثبت‌نام اقدام نمایند.
Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.