چهار شنبه، 04 بهمن 96 ساعت 04:57 ق.ظ / Wed, 2018 January 24
به افق ساری
اذان صبح: 05:37
طلوع خورشید: 07:05
اذان ظهر: 12:10
غروب خورشید: 17:15
اذان مغرب: 17:34

- دانشگاه - دستاوردهای دفتر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه از اولین کنفرانس بین المللی بهینه سازی سیستم ها و مدیریت کسب و کار

تبلیغات
دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل

دستاوردهای دفتر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه از اولین کنفرانس بین المللی بهینه سازی سیستم ها و مدیریت کسب و کار

تاریخ 15 شهریور 1396 ساعت 05:40:01
منبع: روابط عمومی
کد خبر: 031125
دستاوردهای دفتر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه از اولین کنفرانس بین المللی بهینه سازی سیستم ها و مدیریت کسب و کار
دستاوردهای دفتر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه از اولین کنفرانس بین المللی بهینه سازی سیستم ها و مدیریت کسب و کار

به گزارش روابط عمومی، در اولین کنفرانس بین المللی بهینه سازی سیستم ها و مدیریت کسب وکار که با حضور مهمانان داخلی و خارجی در تاریخ ۸ و ۹ شهریور سال جاری در دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل برگزار شد، دفتر همکاری های علمی بین المللی با مغتنم شمردن این فرصت، اقدام به رایزنی های لازم با مهمانان خارجی جهت شکل گیری ارتباطات علمی با دانشگاه های معتبر دنیا را نمود. مهمانان خارجی از کشورهایی چون فرانسه، آلمان، اسپانیا، هلند، سوئیس، شیلی، مالزی و ... در این کنفرانس حضور داشتند.

دکتر مصطفی رحیم نژاد ضمن تبریک به گروه مهندسی صنایع دانشگاه بابت همت بالا و تلاش صادقانه در برگزاری این کنفرانس، از مشارکت فعالانه آن گروه با دفتر همکاری های علمی بین المللی قدردانی نمود و ادامه این همکاری ها را لازمه اعتلای جایگاه دانشگاه برشمرد.

از آنجائی که گام اول هر کار علمی مشترک میان دانشگاهی در سطوح بین المللی آشنایی طرفین با زمینه های مشترک علمی – آموزشی می باشد، دفتر همکاری های علمی بین المللی ضمن برگزاری یک سری نشست های صمیمانه با سخنرانان خارجی کنفرانس که با همکاری صمیمانه گروه مهندسی صنایع صورت پذیرفت، ضمن معرفی دانشگاه و بیان جایگاه منطقه ای – جهانی آن، امکان فراهم آوردن زمینه کارهای علمی مشترک در چارچوب یک تفاهم نامه اولیه نظیر تبادل اساتید و دانشجویان، برگزاری دوره های مشترک، پایان نامه های مشترک، دوره های فرصت مطالعاتی کوتاه مدت و ... را مورد ارزیابی قرار داد و یک نسخه تفاهم نامه اولیه بسته به میزان علاقه مندی مهمانان در اختیار مهمانان خارجی قرار داد تا در آینده شاهد شکل گیری ارتباطات بیشتر با آنان باشیم.

شایان ذکر است که با توجه به علاقه مندی برخی از این مهمانان که حق امضای تفاهم نامه همکاری نیز داشته اند، بازخورد بسیار مثبتی از این نشست های صمیمانه حاصل شد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.