چهار شنبه، 04 بهمن 96 ساعت 05:02 ق.ظ / Wed, 2018 January 24
به افق ساری
اذان صبح: 05:37
طلوع خورشید: 07:05
اذان ظهر: 12:10
غروب خورشید: 17:15
اذان مغرب: 17:34

- دانشگاه - نشست مسئولین بنیاد شهید و ایثارگر شهرستان بابل با رییس دانشگاه

تبلیغات
دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل

نشست مسئولین بنیاد شهید و ایثارگر شهرستان بابل با رییس دانشگاه

تاریخ 16 شهریور 1396 ساعت 08:12:54
منبع: روابط عمومی
کد خبر: 031141
نشست مسئولین بنیاد شهید و ایثارگر شهرستان بابل با رییس دانشگاه
نشست مسئولین بنیاد شهید و ایثارگر شهرستان بابل با رییس دانشگاه

به گزارش روابط عمومی، نشست مسئولین بنیاد شهید و ایثارگر شهرستان بابل با رییس دانشگاه و مدیر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل برگزار شد.

دکتر هادی رزاقی مدیر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر در این نشست گفت: ۲۴۱ دانشجوی شاهد و ایثارگر در دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل مشغول به تحصیل هستند که از این تعداد ۱۱۸ نفر در دوره روزانه و ۱۲۳ نفر در دوره شبانه فعالیت دارند.

وی برگزاری کلاس های تقویت بنیه علمی برای دانشجویان شاهد ایثارگر، اردوهای فرهنگی ویژه خواهران و برادران، بررسی کارنامه ها و کمیته های منتخب، کانون علمی فرهنگی ایثار، برگزاری کلاس های قرآنی، تشکیل جلسات با حضور اساتید مشاور و بررسی مشکلات علمی و فرهنگی دانشجویان و ... را از جمله فعالیت های اداره امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه بر شمرد و گفت: امیدواریم که با حمایت های همه جانبه بنیاد و ریاست دانشگاه، در مسیر پیشبرد اهداف این اداره قدم برداریم.

در ادامه دکتر جواد واثقی امیری رییس دانشگاه صنعتی نوشیروانی ضمن عرض خیرمقدم گفت: خدمت به کل مجموعه دانشگاهی و بالاخص دانشجویان شاهد و ایثارگر جزء مأموریت های دانشگاه می باشد و برای خدمت رسانی بهتر، هماهنگی بین دستگاه های اجرایی کمک شایانی می کند.

وی افزود: در بین دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشجویان موفق زیادی داریم که تعدادی از آن ها در مقطع دکتر تحصیل می کنند به عنوان مدرس برای مقاطع پایین تر کلاس های تقویتی برگزار می نمایند و باید به مشکلات مالی و هزینه های زندگی آن ها توجه بیشتری شود.

سپس لطیفی رییس بنیاد شهید و ایثارگر شهرستان بابل با تشکر و قدردانی از رییس و اداره امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه صنعتی نوشیروانی گفت: در بین دانشگاه های شهرستان بابل، ارتباط تنگاتنگی بین بنیاد و دانشگاه صنعتی نوشیروانی وجود دارد و همچنین از حضور منظم نماینده دانشگاه در جلسات بنیاد تشکر نمود.

وی تاکید کرد: بهتر است که دانشجویان شاهد و ایثارگر در همان ترم های نخست مورد سنجش و ارزیابی علمی قرار گیرند و در صورت نیاز کلاس های تقویت بنیه علمی برای آن در نظر گرفته شود.

لطیفی با بیان این که بنیاد شهید و ایثارگر شهرستان بابل حدود ۲۰۰ میلیون تومان به دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل بدهکار می باشد اظهار داشت: اسناد و مدارک مربوط به بدهی، به بنیاد مرکز فرستاده شد و پیگیری های لازم صورت می پذیرد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.