دو شنبه، 03 اردیبهشت 97 ساعت 02:17 ب.ظ / Mon, 2018 April 23
به افق ساری
اذان صبح: 03:42
طلوع خورشید: 05:14
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:39
اذان مغرب: 18:58

- دانشگاه - تشکیل جلسه هماهنگی برگزاری "سومین کنفرانس ملی انتقال حرارت و جرم" در دانشگاه

تبلیغات
دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل

تشکیل جلسه هماهنگی برگزاری "سومین کنفرانس ملی انتقال حرارت و جرم" در دانشگاه

تاریخ 24 آبان 1396 ساعت 11:44:24
منبع: روابط عمومی
کد خبر: 031989
تشکیل جلسه هماهنگی برگزاری "سومین کنفرانس ملی انتقال حرارت و جرم" در دانشگاه
تشکیل جلسه هماهنگی برگزاری

به گزارش روابط عمومی، سومین کنفرانس انتقال حرارت و جرم ایران در تاریخ ۱ و ۲ آذرماه ۹۶ به میزبانی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل برگزار می گردد و جلسه هماهنگی برگزاری آن با حضور رییس دانشگاه برگزار شد.

در این جلسه نخست دکتر موسی فرهادی دبیر علمی کنفرانس به ارائه گزارشی از نحوه پیشبرد امور پرداخت و گفت: حدود ۳۰۰ مقاله در مرحله اول به دبیرخانه فرستاده شد که از این تعداد، ۲۴۴ مقاله پذیرش نهایی گردید.

دکتر فرهادی با بیان این که سعی کردیم تا نهایت صرفه جویی در هزینه ها را داشته باشیم به درخواست ها و اولویت های مورد نیاز اشاره کرد و گفت: امیدوارم با همکاری و هماهنگی همه واحد ها بتوانیم در برگزاری این کنفرانس موفق عمل کنیم.

در ادامه دکتر جواد واثقی امیری رییس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل گفت: استقبال از کنفرانس ها و حمایت و پشتیبانی در برگزاری آن ها وظیفه دانشگاه هاست.

دکتر واثقی امیری تاکید کرد: باید تلاش شود تا کنفرانس ها به نحو احسن برگزار شود؛ زیرا نحوه برگزاری آن به نوعی معرف شأن، اعتبار و جایگاه دانشگاه میزبان است.

رییس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با بیان این که کنفرانس هایی که تا کنون در دانشگاه برگزار شده است به حمد ا... موفق بوده است و مورد رضایت شرکت کنندگان واقع شده است اظهار داشت: در برگزاری این قبیل برنامه ها، افراد باید آستانه تحمل خود را بالا ببرند، حجم بالای امور نباید منجر به ضعف عملکرد گردد، برنامه ریزی دقیق و شرح وظایف صورت گیرد و برای اجرایی شدن برنامه ها متولیان مشخص با ظرفیت و توانمندی بالا تعیین گردد.

سپس اعضای حاضر در جلسه به ارائه نقطه نظراتشان پرداختند.
Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.