سه شنبه، 01 اسفند 96 ساعت 01:32 ق.ظ / Tue, 2018 February 20
به افق ساری
اذان صبح: 05:16
طلوع خورشید: 06:40
اذان ظهر: 12:11
غروب خورشید: 17:43
اذان مغرب: 18:02

- دانشگاه - من خودم را در مقابل کسی نمی دانم و افتخارم این است که خدمت گزار دانشگاه هستم

تبلیغات

من خودم را در مقابل کسی نمی دانم و افتخارم این است که خدمت گزار دانشگاه هستم

تاریخ 15 آذر 1396 ساعت 21:52:26
منبع: روابط عمومی دانشگاه مازندران
کد خبر: 032251
       به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، آیین نکوداشت روز دانشجو در دانشگاه مازندران با حضور رییس و مسئولان دانشگاهی و دانشجویان دانشگاه در سالن اجتماعات دانشکده علوم انسانی و اجتماعی برگزار گردید. 
من خودم را در مقابل کسی نمی دانم و افتخارم این است که خدمت گزار دانشگاه هستم

       به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، آیین نکوداشت روز دانشجو در دانشگاه مازندران با حضور رییس و مسئولان دانشگاهی و دانشجویان دانشگاه در سالن اجتماعات دانشکده علوم انسانی و اجتماعی برگزار گردید. 

       براساس این گزارش، دکتر سید خلاق میرنیا رییس دانشگاه مازندران خطاب به دانشجویان حاضر در مراسم گفت: ما هیچ وقت خودمان را در مقابل شما نمی دانیم. دانشگاه در مقابل شما نیست بلکه برای شما است و افتخارم این است که خدمت گزار دانشگاه هستم. 

       دکتر میرنیا با اشاره به اثرات انتقاد و انتقادپذیری در دانشگاه افزود: اگر نقدها بموقع و بدرستی بیان شود، ما بهتر می توانیم نقاط ضعف خود را بشناسیم و در جهت رفع آن تلاش کنیم. ما وظیفه مان خدمت به شما است و در این دو سال با تمام وجود خدمت کردیم. با وجود این که پول و امکانات کافی نداشتیم، 2.5 میلیارد تومان جهت رفع نواقص و مشکلات در خوابگاه ها هزینه کردیم. البته ضعف خیلی زیاد است. از سال 72 که خوابگاه دختران ایجاد شد، چه کسی به فکر این ها بود؟ الان هم هنوز رستوران ندارند و این رستوران را با اختیار شخصی خود از محل صرفه جویی و درآمد اختصاصی دانشگاه و طرح 50 درصدی دولت شروع کردیم.

       رییس دانشگاه مازندران در ادامه با اشاره به اینکه ما برای اولین بار برای دانشگاه برنامه نوشتیم و دانشگاه برنامه ای برای بودجه نداشت، گفت: همین امسال در بین تشکل ها تخصیص بودجه کردیم. هیچ یک از برنامه های انجمن های علمی به خاطر پول کنار گذاشته نخواهد شد. اگر انجمن های علمی برنامه ی علمی بدهند، بنده موظف به حمایت هستم. همچنین انجمن ها و تشکل های سیاسی هم همینطور. این وظیفه ی من است. 

       رییس شورای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه با بیان این نکته که تشکل ها در محیطی آرام، برادرانه، پدرانه و دلسوزانه برنامه های خود را ارایه دهند، خاطرنشان کرد: مجتمع فرهنگی سرنوشتی مثل استخر دارد که ما خواستیم درست کنیم ولی اعتبار ندادند و 12 سال بدون مجتمع فرهنگی هستیم که انشالله با بروز رسانی نقشه، کلنگ آن را خواهیم زد که همه تشکل ها در آن جمع خواهند شد و در دانشگاه پراکنده نخواهند بود. همچنین اگر خدا بخواهد تا شهریور 97 دانشکده علوم اقتصادی و اداری و همچنین دانشکده حقوق و علوم سیاسی افتتاح خواهد شد. من هیچ لحظه ای را غفلت نکرده و نداشتن پول را بهانه انجام ندادن کاری نکرده ام. 

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.