شنبه، 01 اردیبهشت 97 ساعت 08:27 ق.ظ / Sat, 2018 April 21
به افق ساری
اذان صبح: 03:45
طلوع خورشید: 05:17
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:37
اذان مغرب: 18:56

- دانشگاه - نشست صمیمانه اعضای هیأت رییسه دانشگاه با اعضای هیأت علمی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر

تبلیغات
دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل

نشست صمیمانه اعضای هیأت رییسه دانشگاه با اعضای هیأت علمی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر

تاریخ 05 دی 1396 ساعت 12:46:20
منبع: روابط عمومی
کد خبر: 032502
نشست صمیمانه اعضای هیأت رییسه دانشگاه با اعضای هیأت علمی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر
نشست صمیمانه اعضای هیأت رییسه دانشگاه با اعضای هیأت علمی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر

به گزارش روابط عمومی، نشست صمیمانه اعضای هیأت رییسه دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با اعضای هیأت علمی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر برگزار شد.

در ابتدای این جلسه دکتر محمد میرزایی رییس دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر ضمن تشکر از رییس دانشگاه و اعضای هیأت رییسه به جهت قبول دعوت و با قدردانی از حضور اعضای هیأت علمی دانشکده به ارائه گزارش عملکرد پرداخت.

دکتر میرزایی با بیان این که دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دارای ۴۶ عضو هیأت علمی تمام وقت و یک بورسیه است، اظهار داشت: در تمامی رشته گرایش های مهندسی برق در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری و در گرایش مهندسی پزشکی کارشناسی ارشد، کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر (سخت افزار و نرم افزار) پذیرش دانشجو داریم.

رییس دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر، مدیریت و رفع پاره ای از مشکلات فضای فیزیکی در زمینه اتاق کار اساتید، کارشناسان آموزشی، آزمایشگاه گروه مخابرات و کارگاه برق را از جمله فعالیت های انجام شده در این دوره مدیریت عنوان کرد و گفت: تمام تلاش ما بر آن است تا از توانمندی و پتانسیل نیروهای دانشکده بهره کافی را ببریم.

دکتر میرزایی همچنین در زمینه تجهیز آزمایشگاه ها و کلاس ها پیشنهاداتی را ارائه نمود و گفت: گروه پژوهشی سیستم های هوشمند و پست های فشار قوی جزء گروه های تأیید شده از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است که انشاءا... با حمایت های پژوهشی بتوانیم این گروه ها را فعال تر کنیم.

دکتر میرزایی ارتقای فضای سبز و سالن جلسات دانشکده را جزء برنامه های آتی اعلام نمود.

در ادامه دکتر منتظری معاون آموزشی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر به ارائه گزارش آموزشی پرداخت و گفت: کل دانشجویان دانشکده از ورودی ۹۲ الی ۹۶، به تعداد ۱۸۸۸ نفر هستند و از سال ۱۳۷۴ تا کنون ۳۰۸۸ نفر در مقطع کارشناسی، ۶۶۸ نفر در مقطع کارشناسی ارشد و ۳۰ نفر در مقطع دکتری فارغ التحصیل داشتیم.

سپس هر یک از اعضای حاضر در جلسه به ارائه نقطه نظرات و پیشنهاداتشان پرداختند.

در ادامه دکتر جواد واثقی امیری رییس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل ضمن تشکر و قدردانی از فعالیت های اعضای هیات علمی در حوزه های آموزشی، پژوهشی و ... گفت: ما معتقدیم که بهره مندی از نظرات سازنده و تفکرات جمعی به ارتقای مجموعه کمک می کند.

دکتر واثقی امیری با بیان این که یکی از سیاست های دانشگاه عدم تفکیک خود و غیر خودی است اظهار داشت: همواره تلاش می شود تا پیشنهاد ها و نظرات مورد بررسی قرار گیرد، اولویت ها تعیین و بر اساس شرایط، امکانات و توانمندی، ضوابط و قوانین و با توجه به منافع عمومی و ارتقای جایگاه دانشگاه تصمیم گیری و عمل شود.

رییس شورای فرهنگی دانشگاه همچنین مدیریت بر اساس مشارکت عمومی و فراهم نمودن شرایط برای اتحاد، همدلی و صمیمیت در بین اعضاء را از دیگر سیاست های دانشگاه عنوان کرد و گفت: ما معتقدیم که تصمیمات گروهی منجر به رضایتمندی و منافع عمومی بیشتر می گردد، همچنانکه رؤسای دانشکده ها، مدیران گروه ها و اعضای هیأت ممیزه با نظر جمعی تعیین شده اند.  

دکتر واثقی امیری تاکید کرد: دانشگاه متعلق به فرد یا گروه خاصی نیست؛ بلکه متعلق به همه است، همه اعضای این مجموعه نگاه مسئولانه به مسایل داشته باشند، راهکار ارائه دهند و جایگاه دانشگاه را ارتقاء ببخشند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.