پنج شنبه، 06 اردیبهشت 97 ساعت 05:55 ب.ظ / Thu, 2018 April 26
به افق ساری
اذان صبح: 03:38
طلوع خورشید: 05:10
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:41
اذان مغرب: 19:01

- دانشگاه - برگزاری جلسه حلقه صالحین بسیج اساتید دانشگاه با موضوع گرامیداشت حماسه ۹ دی

تبلیغات
دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل

برگزاری جلسه حلقه صالحین بسیج اساتید دانشگاه با موضوع گرامیداشت حماسه ۹ دی

تاریخ 10 دی 1396 ساعت 11:21:30
منبع: روابط عمومی
کد خبر: 032551
برگزاری جلسه حلقه صالحین بسیج اساتید دانشگاه با موضوع گرامیداشت حماسه ۹ دی
برگزاری جلسه حلقه صالحین بسیج اساتید دانشگاه با موضوع گرامیداشت حماسه ۹ دی

به گزارش روابط عمومی، جلسه حلقه صالحین بسیج اساتید دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با موضوع گرامیداشت حماسه ۹ دی در مورخ ۹ دی ۹۶ با حضور اساتید برگزار گردید.

 در ابتدای جلسه دکتر غلامرضا ضابط پور مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه ضمن تبریک و گرامیداشت یوم الله ۹ دی، گفت: انبیا ماموریت داشتند که ایام الله را برای مردم یادآوری کنند و ما هم موظفیم ایام الله را یادآوری کنیم؛ چرا که در این یادآوری فوایدی نهفته است: اولا موجب خشنودی و تقویت مومنین و باعث تزلزل منافقان و دشمنان می شود و ثانیا سبب حفظ حق و حقیقت از انحراف و تحریف می گردد.

 در ادامه حجت الاسلام حسینی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه به موانع شناخت اشاره کرد و گفت: از دیدگاه قرآن کریم موانع بسیاری بر سر راه ادراک حقایق و امور وجود دارد که آدمی را از شناخت واقعیت دور می سازد که عبارتند از : هوا و هوس، تکبر، مجادله با حق، خیال پردازی، شخصیت زدگی، سهل انگاری، ظن و گمان، گناه، عدم احاطه بر موضوع مورد شناخت و علم بدون عمل.

سپس مسئول بسیج اساتید مساله حصر و شبهاتی را که در این زمینه بود مطرح کرد و حاضرین به تبادل نظر پرداختند.

یکی از نکات مهمی که مطرح شد این بود که با توجه به این که اشتغال و اقتصاد مساله اصلی کشور است، عده ای با سوء استفاده از مساله حصر و راه انداختن جنگی رسانه ای سعی دارند حصر را مسأله اصلی کشور جلوه دهند.

 در پایان بیانیه ای قرائت گردید که در بخشی از آن بیانیه آمده است ما اساتید بسیجی :

۱. از مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران، که همه امکانات کشور دستشان هست یا بوده، انتظار داریم خالصانه در دفاع از اسلام، انقلاب اسلامی و رهبری نظام، پیش قدم و پاسخگو بوده و داعیه مخالف خوانی نداشته باشند.

۲.   به همه مسئولان و دست اندرکاران نیز یادآوری می‌کنیم که مردم انقلابی و هوشیار ایران، تنها دل در گرو اسلام و رهبری دارند و با هیچ کس عهد و پیمان ابدی نبسته‌اند.

۳. مسئولان کشور در همه قوا، دستگاه ها و سازمان ها باید با تعیین اولویت بندی دقیق، بر حل مسائل اقتصادی به ویژه طبقات محروم تمرکز کنند.
۴.   امروز که دنیای استکبار با همه ترفندها و حیله‌ها، به دنبال ریشه کن کردن اسلام و ارزش‌های متعالی آن است، لازم است همه با دقت امور را پیگیری و با حفظ اتحاد، از افتادن به دام فتنه و فتنه گران پرهیز نماییم.

۵. آمادگی خود را برای حضور در همه عرصه های علمی، فرهنگی، سیاسی و... برای دفاع از کیان نظام اسلامی و دفع توطئه های فتنه گران داخلی و خارجی، اعلام می داریم.

۶. ضمن بیعت مجدد با آرمان­های معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)بار دیگـر با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت اله­العظمی خامنه­ای مدظله­العالی تجدید میثاق نموده و برای جانفشانی در راه پاسداری از حریم مقدس ولایت اعلام آمادگی می نماییم.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.