پنج شنبه، 06 اردیبهشت 97 ساعت 05:55 ب.ظ / Thu, 2018 April 26
به افق ساری
اذان صبح: 03:38
طلوع خورشید: 05:10
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:41
اذان مغرب: 19:01

- دانشگاه - برگزاری مراسم تکریم و معارفه دبیر هم اندیشی اساتید دانشگاه

تبلیغات
دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل

برگزاری مراسم تکریم و معارفه دبیر هم اندیشی اساتید دانشگاه

تاریخ 12 دی 1396 ساعت 11:01:01
منبع: روابط عمومی
کد خبر: 032581
برگزاری مراسم تکریم و معارفه دبیر هم اندیشی اساتید دانشگاه
برگزاری مراسم تکریم و معارفه دبیر هم اندیشی اساتید دانشگاه

به گزارش روابط عمومی، مراسم تکریم و معارفه دبیر هم اندیشی اساتید دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در بیست و دومین جلسه شورای هم اندیشی اساتید برگزار شد که رییس دانشگاه، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و جمعی از مسئولین حضور داشتند.

در ابتدای جلسه، حجت الاسلام و المسلمین حسینی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، مسئولیت را در نگاه دینی، فرصتی دانستند که برای خدمت گذاری بیشتر باید غنیمت شمرد و در ادامه به نکات ذیل اشاره کردند:

۱- از آنجایی که بنابه فرموده مقام معظم رهبری، اساتید فرماندهان جنگ نرم می باشند، اهمیت این شورا کمتر از شورای فرهنگی نیست و خدا را شکر نگاه اعضای شورا، خصوصاًریاست دانشگاه نسبت به هم اندیشی بسیار مثبت است.

۲- از دکتر امینی راد و خانواده محترم به دلیل زحماتی که در یک دهه به عنوان دبیر هم اندیشی متحمل شدند تقدیر و تشکر شد و ایشان را فردی با اخلاق، باصفا، ولایتمدار و متدین دانست و تاکید کرد که ایشان همیشه یار دانشگاه و نهاد رهبری بودند.

وی از دکتر ضابط پور به خاطر پذیرفتن این مسئولیت تشکر کرد و توصیه نمود که جلسات به طور منظم تشکیل شودو برنامه های نیاز محور در دستور کار قرار گیرد.

در ادامه دکتر امینی راد، گزارشی از جلسه هم اندیشی که در هفته های گذشته در مشهد تشکیل گردید ارائه داد.

وی این مسئولیت را هدیه ای الهی دانست و از اعضاء هم اندیشی به خاطر کمبود و محدودیت ها طلب حلالیت نمود.

سپس دکتر جواد واثقی امیری رییس دانشگاه، ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مؤثر دکتر امینی راد اظهار داشت: ضرورت هم اندیشی بر کسی پوشیده نیست؛ باید کمک کرد در جلسات بعدی جهت ارتقای این شورا، راهکارهای لازم اندیشیده شود.

رییس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل افزود: بررسی سابقه دکتر امینی راد هم نشان می دهد که هر جا که ضرورت داشت کار کرد و امروز هم از یک سنگر (دبیر هم اندیشی) به سنگر دیگر (نماینده نهاد رهبری در صلاحیت عمومی) منتقل شد و ما برای ایشان هم در زندگی علمی، شخصی و خانوادگی و هم در سنگر جدید، آرزوی توفیق داریم.

دکتر واثقی همچنین با تشکر و قدردانی از دکتر ضابط پور به جهت قبول مسئولیت گفت: ایشان هم خیر خواه همه و دارای سلامت نفس است و آمادگی دارد که هر جا لازم باشد کمک کند.

در پایان دکتر ضابط پور ضمن تقدیر و تشکر از خدمات بیش از یک دهه دکتر امینی راد، گفت: ایفای نقش در جایگاه دکتر امینی راد به جهت وجاهت، صحه صدر، طمأنینه و آرامش ایشان، کار سختی است و اظهار امیدواری کردند که با توجه به نگاه مثبت اعضای شورا، در توسعه فرهنگی اساتید بیش از پیش بکوشیم.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.