سه شنبه، 01 اسفند 96 ساعت 10:53 ق.ظ / Tue, 2018 February 20
به افق ساری
اذان صبح: 05:16
طلوع خورشید: 06:40
اذان ظهر: 12:11
غروب خورشید: 17:43
اذان مغرب: 18:02

- دانشگاه - برگزاری کرسی‌های نظریه پردازی در دانشگاه مازندران

تبلیغات

برگزاری کرسی‌های نظریه پردازی در دانشگاه مازندران

تاریخ 09 بهمن 1396 ساعت 06:52:13
منبع: روابط عمومی دانشگاه مازندران
کد خبر: 032828
  احتراماً، بدینوسیله به استحضار اعضای محترم هیات‌علمی دانشگاه مازندران می‌رساند که مرکز کرسی‌های نظریه پردازی‌، نقد و مناظره دانشگاه مازندران به‌طور رسمی شروع به کار کرده است.
برگزاری کرسی‌های نظریه پردازی در  دانشگاه مازندران

  احتراماً، بدینوسیله به استحضار اعضای محترم هیات‌علمی دانشگاه مازندران می‌رساند که مرکز کرسی‌های نظریه پردازی‌، نقد و مناظره دانشگاه مازندران به‌طور رسمی شروع به کار کرده است.

همکاران گرامی می‌توانند نظریه و یافته‌های حاصل از مطالعات و فعالیت‌های علمی و پژوهشی خود را در قالب کرسی‌های فوق ارائه دهند. براین اساس، علاقه‌مندان برگزاری کرسی‌های ترویجی می‌توانند تقاضا و چکیده مقاله خود را در قالب طرح‌نامه به معاونت پژوهش و فنّاوری دانشگاه ارسال نمایند. طرح‌نامه‌های فوق در جلسه کمیته دستگاهی کرسی‌های نظریه‌پردازی دانشگاه مورد بررسی قرار گرفته و در صورت تایید، در جلسه‌ای در حضور ناقدان، داوران و سایر علاقه‌مندان مطرح و مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است که کرسی‌های ترویجی مشمول حمایت‌های معنوی و حقوقی مندرج در آیین‌نامه حمایت از کرسی‌ها بوده و به همکاران محترم علاوه ‌بر پاداش گواهی دفتر حمایت از کرسی‌های نظریه‌پردازی جهت استفاده از امتیازات مربوطه تعلق خواهد گرفت.

      همکاران گرامی می‌توانند جهت اطلاع از جزئیات فرایند و نحوه برگزاری این کرسی‌ها به سایت معاونت پژوهش و فنّاوری دانشگاه (research.umz.ac) مراجعه نمایند.

 

                                      معاونت پژوهش و فنّاوری دانشگاه

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.