آدینه، 04 اسفند 96 ساعت 07:54 ب.ظ / Fri, 2018 February 23
به افق ساری
اذان صبح: 05:12
طلوع خورشید: 06:37
اذان ظهر: 12:11
غروب خورشید: 17:46
اذان مغرب: 18:05

- دانشگاه - بیانیه هیات رییسه دانشگاه مازندران به مناسبت فرارسیدن یوم الله 22 بهمن

تبلیغات

بیانیه هیات رییسه دانشگاه مازندران به مناسبت فرارسیدن یوم الله 22 بهمن

تاریخ 18 بهمن 1396 ساعت 15:52:38
منبع: روابط عمومی دانشگاه مازندران
کد خبر: 032974
    به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، در آستانه ی فرا رسیدن چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و یوم الله 22 بهمن، هیات رییسه دانشگاه مازندران بیانیه ای صادر کرد.
بیانیه هیات رییسه دانشگاه مازندران به مناسبت فرارسیدن یوم الله 22 بهمن

    به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، در آستانه ی فرا رسیدن چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و یوم الله 22 بهمن، هیات رییسه دانشگاه مازندران بیانیه ای صادر کرد.
       متن این بیانیه بدین شرح می باشد:

بِسْمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحیمِ


« اِنَّ الله لا یُغَـیِّرُ مابِقَوْمٍ حَتّی یُغَـیِّرُوا مابِاَنْفُسِهِمْ »
خداوند سرنوشت قومی را تغییر نمی دهد تا آنها وضع خود را تغییر دهند.


       خداوند متعال را شاکریم که با الطاف کریمانه اش به ملّت غیور و حماسه ساز ایران اسلامی، این افتخار تاریخی را برای این ملت بزرگ به وجود آورد تا با هدایت حکیمانه رادمردی از خاندان مطهر پیامبر مهربانی(ص)، حکومت ظالم و دست نشانده طاغوت را برچیند و نظام مقدس جمهوری اسلامی را برقرار نماید.
       دهه مبارک فجر، حاصل رشادت و پایمردی جوانان رشید و بااخلاصی است که با توکل به پروردگار و گوش به فرمان ولی فقیه و رهبر خود پای به صحنه نهادند تا اسلام، دوباره شکوفا شده و سلسله استکبار و ظلم فرو ریزد.
       معاندان قسم خورده نظام اسلامی که از نخستین روزهای پیروزی این انقلاب به عداوت با این درخت تازه به بارنشسته کمر بسته اند، تاکنون نیز که قریب به چهل سال از آن حماسه ماندگار و تاریخی می گذرد تخم نفاق و کینه را در وجودشان می پرورانند تا به خیال باطل خود بتوانند خللی در پیشرفت این نظام مقدس وارد نمایند. 
        وظیفه و تکلیف امروز دلسوزان انقلاب و نظام اسلامی، پافشاری بر اخلاق اسلامی و نشر ارزش‌های انقلاب بزرگ اسلامی، تبعیت از افکار و اندیشه بنیانگذار کبیر انقلاب(ره) و منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است و بدون تردید عدم توجه به این مسایل، از دست دادن ره آورد اصلی انقلاب یعنی” استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی” خواهد بود.
       دانشگاه مازندران، در این برهه حساس که استکبار جهانی روز به روز و به طرق مختلف بر فشار خویش می افزاید تا روحیه جهاد و استکبارستیزی ملت‌های مبارز و ستمدیده را تضعیف نماید، با دعوت از آحاد ملت جهت حضور فراگیر و باصلابت در حماسه راهپیمایی یوم االله 22 بهمن ماه، ضمن تجدید میثاق با آرمان های امام راحل(ره)، شهدا و لبیک به فرامین رهبری معظم انقلاب اسلامی، آغاز چهلمین سالروز فجر پیروزی را تبریک گفته و اعلام می داریم: انشاءالله همگام و هم نوا با ملت همیشه در صحنه ایران عزیز در راهپیمایی عظیم روز 22 بهمن، ندای حق طلبی و استقامت سر خواهیم داد.


هیات رییسه دانشگاه مازندران

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.