آدینه، 04 اسفند 96 ساعت 07:41 ب.ظ / Fri, 2018 February 23
به افق ساری
اذان صبح: 05:12
طلوع خورشید: 06:37
اذان ظهر: 12:11
غروب خورشید: 17:46
اذان مغرب: 18:05

- دانشگاه - پیام رییس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل به مناسبت یوم ا... ۲۲ بهمن

تبلیغات
دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل

پیام رییس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل به مناسبت یوم ا... ۲۲ بهمن

تاریخ 21 بهمن 1396 ساعت 11:38:12
منبع: روابط عمومی
کد خبر: 033006
پیام رییس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل به مناسبت یوم ا... ۲۲ بهمن
پیام رییس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل به مناسبت یوم ا... ۲۲ بهمن

به گزارش روابط عمومی، دکتر جواد واثقی امیری رییس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل به مناسبت یوم ا... ۲۲ بهمن پیامی صادر نمودند که متن آن به شرح ذیل می باشد:

به نام خدا

سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به هم‌میهنان سرافراز کشور عزیزمان ایران اسلامی بزرگ تبریک می‌گویم. به رهبر و پیشوای بزرگ انقلاب آیت‌الله امام روح‌الله موسوی خمینی رهبر معظم و معزز انقلاب آیت‌ا... خامنه‌ای و به همه مردان و زنانی که دلیرانه با هیولای بدترکیب استبداد جنگیدند ادای احترام می‌کنم. سلام و صلوات خداوند بر آنان و ارواح شجاع و دلیرشان باد. رویداد بی‌بدیل انقلاب اسلامی عرصه بزرگ رویارویی فرشته آزادی با دیو استبداد، حق با باطل، عدالت خواهی با ظلم و ارزش های انسانی با رفتارهای ضد بشری بود. سیلی خوردگان زمستان ستم در گستره‌ای به وسعت ایران در سال ۱۳۵۷ در قیامی پرشگوه به جنگ با دیکتاتوری، خفقان، تباهی و بی‌عدالتی برخاستند و با آفرینش صحنه‌هایی پرشور در عرصه ایثار و فداکاری صفحه‌های زرینی را در کتاب بزرگ تاریخ میهن ما رقم زدند و نهال عدالت، آزادی و سلطه‌ناپذیری را در پهنه ایران ما کاشتند و با خون خود آبیاری‌اش کردند. مردان و زنان انقلابی ما در سال ۵۷ آمده بودند تا ارزش ها و فضیلت‌های انسانی را در چارچوب دین مبین اسلام زنده کنند. آمده بودند تا جامعه‌ای بر محور اخلاق بنا کنند. آمده بودند تا سیاهی تبعیض را با زلال عدالت بشویند و بالاخره آمده بودند تا زیستنی انسانی اسلامی را تجربه کنند. در سی و نه سالی که از عمر این انقلاب بزرگ می‌گذرد ملت ما حوادث تلخ و شیرین بسیاری را تجربه کرده و دستاوردهای بزرگی هم نصیب ملت ما شده است و ما خوشحال هستیم که سالگرد این رویداد بزرگ را به جشن نشسته‌ایم.

علاوه بر جشن سالگرد پیروزی انقلاب، خبر شیرین دیگری اهالی دانشگاه ما را به وجد آورده است. کسب رتبه اول بین دانشگاه‌های داخل کشور به انتخاب نظام رتبه‌بندی تایمز دستاورد ارزشمند علمی اهالی دانشگاه در عرصه آموزش و پژوهش است. اینجانب این موفقیت ارزشمند را به همه تلاشگران این عرصه صمیمانه تبریک می‌گویم و آرزومند موفقیت‌های بیشتری در سایه تلاش همه دست‌اندرکاران در آینده می‌باشم.

با دلی امیدوار به آینده‌ای روشن، بار دیگر سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را تبریک گفته و از همه می‌خواهم تا با شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن فریاد استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی را دوباره فریاد کنیم.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.