آدینه، 04 اسفند 96 ساعت 07:55 ب.ظ / Fri, 2018 February 23
به افق ساری
اذان صبح: 05:12
طلوع خورشید: 06:37
اذان ظهر: 12:11
غروب خورشید: 17:46
اذان مغرب: 18:05

- دانشگاه - انقلاب اسلامی ما انقلاب عشق بود

تبلیغات
دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل

انقلاب اسلامی ما انقلاب عشق بود

تاریخ 22 بهمن 1396 ساعت 00:39:28
منبع: روابط عمومی
کد خبر: 033007
انقلاب اسلامی ما انقلاب عشق بود
انقلاب اسلامی ما انقلاب عشق بود

به گزارش روابط عمومی، دکتر عبدالرضا شیخ الاسلامی عضو هیات علمی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر بین الصلاتین ظهر و عصر ضمن تبریک ایام ا... دهه فجر گفت: همه ما باید قدر حضور در نماز جماعت را بدانیم که خیر کثیری را نصیب انسان می نماید.

دکتر شیخ الاسلامی با بیان این که انقلابی که سی و نه سال پیش اتفاق افتاد یک رحمت الهی است گفت: از خداوند متعال می خواهیم تا این رحمتی را که به وجود آورد، به ما که اجزا و عناصر انقلاب هستیم یاری نماید تا همواره در مسیر تعالی و پیشرفت پیش رویم و منحرف نشویم.

وی با بیان این که انقلاب اسلامی ما انقلاب عشق بود اظهار داشت: مردم در آن زمان با دست های خالی، اما با قبلی آکنده از عشق و محبت و با اتحاد و همبستگی به مبارزه با رژیم طاغوت پرداختند و به یاری خداوند به پیروزی رسیدند.

عضو هیات علمی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر گفت: دشمنان ما قوی هستند؛ اما اگر اتفاقی برای این انقلاب بیفتد نقاط ضعف و علت را باید از درون کشور پیدا کرد.

دکتر شیخ الاسلامی تاکید کرد: همواره باید عشق به کار داشته باشیم، امیدوار باشیم و امید ایجاد نماییم، دولتمردان شفافیت ایجاد کنند و خداوند یاری نماید تا این انقلاب به دست نااهلان نیفتد و بتواند مشکلات اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و ...  مردم را حل نماید؛ همانگونه که شعار انقلاب اسلامی ایران استقلال ،آزادی و جمهوری اسلامی می باشد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.