شنبه، 26 اسفند 96 ساعت 08:10 ق.ظ / Sat, 2018 March 17
به افق ساری
اذان صبح: 04:42
طلوع خورشید: 06:06
اذان ظهر: 12:06
غروب خورشید: 18:07
اذان مغرب: 18:25

- دانشگاه - جشن تجلیل از فرزندان ممتاز کارکنان دانشگاه برگزار شد

تبلیغات
دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل

جشن تجلیل از فرزندان ممتاز کارکنان دانشگاه برگزار شد

تاریخ 12 اسفند 1396 ساعت 09:44:01
منبع: روابط عمومی
کد خبر: 033220
جشن تجلیل از فرزندان ممتاز کارکنان دانشگاه برگزار شد
جشن تجلیل از فرزندان ممتاز کارکنان دانشگاه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی، جشن تجلیل از فرزندان ممتاز کارکنان دانشگاه با حضور خانواده های کارکنان، دانش آموزان ممتاز و مسئولین دانشگاه در سالن آمفی تئاتر زنده یاد نوشیروانی برگزار گردید.

حجت الاسلام و المسلمین رمضانی معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با عرض خیرمقدم و تبریک به افتخار آفرینی دانش آموزان ممتاز گفت: مهم ترین دغدغه هر پدر و مادری آینده فرزندش می باشد، جامعه که در آن زندگی می کنیم با توجه به هجمه ها و تلاش های دشمن در گمراه کردن جوانان و فرزندان این مرز و بوم، تربیت و حفظ فرزندان از گزند بیگانگان و  تهدید ها بسیار دشوار است.

وی با بیان این که معظل امروز جامعه ما شکاف درون خانواده هاست اظهار داشت: امروزه فاصله بین والدین و فرزندان بسیار بارز است و همچنین طلاق عاطفی در خانواده ها بیش از طلاق رسمی است.

 حجت الاسلام و المسلمین رمضانی با اشاره سوره لقمان و یوسف تاکید کرد ما باید  بر اساس تعالیم قرآنی و سیره انبیا، روش های درست تربیت فرزندان را یاد بگیریم.

 وی گفت: نوع برخورد والدین با یکدیگر در تربیت فرزندان نقش بسزایی دارد و نقش مادر در این زمینه بی بدیل است.

 معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تاکید کرد: والدین همانگونه که به خوراک و پوشاک فرزندان توجه می کنند بیش از آن باید به نیازمندی های روح و روانشان توجه کنند و موفق ترین خانواده ها در تربیت فرزندان خانواده هایی هستند که والدین با فرزندانشان دوست هستند.

گفتنی است این جشن که با اجرای برنامه های شاد و مسابقه و ... همراه بود با اهدای لوح تقدیر به ۹۲ دانش آموز ممتاز در مقطع ابتدایی،۶۹ نفر در دوره متوسطه، ۱۴ نفر از قبول شدگان دانشگاه و ۳ نفر از قهرمان مسابقات ورزشی به پایان رسید.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.