دو شنبه، 30 بهمن 96 ساعت 03:36 ق.ظ / Mon, 2018 February 19
به افق ساری
اذان صبح: 05:17
طلوع خورشید: 06:41
اذان ظهر: 12:12
غروب خورشید: 17:42
اذان مغرب: 18:01

- هواشناسی - عرضه ویندوز 10 به تعویق افتاد

تبلیغات

عرضه ویندوز 10 به تعویق افتاد

تاریخ 13 تیر 1394 ساعت 22:37:27
کد خبر: 015913
هم اکنون آخرین نسخه ویندوز 8.1 است که در اغلب رایانه های خانگی و اداری جایگزین نسخه قدیمی Window XP شده که از سال گذشته مایکروسافت رسما پشتیبانی از آن را متوقف کرد.  

به رغم تبلیغات فراوان مایکروسافت روی محصول جدیدش، سردمداران این کمپانی امریکایی در تازه ترین اظهارات خود از تاخیر در رونمایی ویندوز 10 و عرضه نشدن آن در تاریخ معهود خبر دادند.


به گزارش ایرنا از پایگاه خبری سی نت، شمار بسیاری از کاربران ویندوز این روزها با اشتیاق انتظار عرضه جدیدترین ویندوز 10 را می کشند تا طبق وعده داده شده در تاریخ 7 مرداد ورژن جدید سیستم عامل مایکروسافت را امتحان کنند. ولی احتمالا این انتظار کمی بیشتر به طول خواهد انجامید. تری مایرسون، مدیر بخش سیستم عامل های مایکروسافت در پست وبلاگ شخصی خود نوشت: آپدیت ویندوز 10 از تاریخ 29 جولای (7 مرداد) به تدریج و در چند موج صورت خواهد گرفت. در وهله نخست همکاران مایکروسافت و کسانی که در آزمون و تحقیقات مربوط به آن مشارکت داشته اند برخوردار خواهند شد.

گفتنی است، از جمله برنامه های مایکروسافت برای ویندوز 10 آن است که برخی خصوصیات ظاهری و سنتی ویندوز را که در ویندوز 8 حذف یا کمرنگ شده بود برگرداند. اغلب کاربران ویندوز از حذف منو و دسکتاپ سنتی ویندوز گله مند شده بودند و خواستار بازگشت نمای قبلی به ویندوز شده بودند.

هم اکنون آخرین نسخه ویندوز 8.1 است که در اغلب رایانه های خانگی و اداری جایگزین نسخه قدیمی Window XP شده که از سال گذشته مایکروسافت رسما پشتیبانی از آن را متوقف کرد. گرچه طبق آمارهای رسمی ویندوز 7 محبوب ترین نسخه این سیستم عامل در جهان محسوب می شود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.