چهار شنبه، 04 بهمن 96 ساعت 05:15 ق.ظ / Wed, 2018 January 24
به افق ساری
اذان صبح: 05:37
طلوع خورشید: 07:05
اذان ظهر: 12:10
غروب خورشید: 17:15
اذان مغرب: 17:34

- هواشناسی - بازگشت کره‌جنوبی به 10 سال قبل ایران!

تبلیغات

بازگشت کره‌جنوبی به 10 سال قبل ایران!

تاریخ 05 شهریور 1396 ساعت 14:42:06
کد خبر: 030987
اتفاق عجیب دیگر در تیم ملی کره، دعوت از بازیکنانی است که سال هاست پیراهن این تیم را نپوشیده اند. مثلا در لیست شین تائه یونگ یک بازیکن 39 ساله دیده می شود!    

سرمربی کره یک مهاجم 39 ساله به تیم‌ملی کشورش دعوت کرده است. 

 
به گزارش خبرآنلاین، شنیدن یکسری خبرها در ایران عادی است. مثلا اینکه سرمربی تصمیم گرفته فلان مدافع بلند قد را به خط حمله منتقل کند یا فلان مهاجم قد بلند را بخرد و برایش چپ و راست توپ بریزند که شاید فرجی شود و تیم به گل برسد.
 
این چیزها در ایران طبیعی است ولی مثلا دیدن چنین موردی در فوتبال کره عجیب است. رفتارهایی که سرمربی کره در زمان حضورش کوتاهش در تیم ملی این کشور داشته، ایرانی ها را یاد اتفاقاتی مشابه این مورد می اندازد.
 
به طور مثال آنطور که بازیکنان کره گفته اند هدف کره جنوبی در بازی با ایران تنها ریختن توپ روی دروازه و استفاده از قدرت سرزنی دو مهاجم شان است. این را به خوبی می شود از حرف های بازیکنان کره فهمید. پس اگر کی روش بتواند کانال های کناری را ببندد، بی شک کره ای ها با مشکل زیادی روبرو می شوند.
 
اتفاق عجیب دیگر در تیم ملی کره، دعوت از بازیکنانی است که سال هاست پیراهن این تیم را نپوشیده اند. مثلا در لیست شین تائه یونگ یک بازیکن 39 ساله دیده می شود! لی دونگ گوک فقط به یک دلیل دعوت شده است. او در سال 2000 به تیم ملی ایران گل زد و ظاهرا یونگ او را آورده تا فشار روانی را از خط حمله تیمش بردارد.
 
احتمالا مربی کره با خودش فکر می کند اگر این بازیکن که سابقه گلزنی به ایران دارد را دارد بیاورد، فشار روانی از روی تیمش برداشته می شود و بعد از 4 بازی می توانند یک گل به تیم ملی بزنند. این تصمیمات در کشوری می افتد که ایرانی ها می گویند 50 سال از فوتبال ایران جلوتر است. فراموش نکنید گوک در سال 2000 با نسلی از فوتبال ایران بازی کرد که الان همه شان یا خانه نشین هستند یا مربی.
Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.