آخرین اخبار :
کد خبر : 1067 یکشنبه 6 خرداد 1397 علم و فناوري
روابط عمومی دانشگاه مازندران

مراسم رونمایی از 5 محصول کسب و کار اینترنتی مرکز رشد دانشگاه مازندران

مراسم رونمایی از 5 محصول کسب و کار اینترنتی مرکز رشد دانشگاه مازندران با حضور مسوولان دانشگاهی و جمعی از استادان و دانشجویان دانشگاه مازندران در سالن اجتماعات دانشکده علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه مازندران برگزارشد.

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، مراسم رونمایی از 5 محصول کسب و کار اینترنتی مرکز رشد دانشگاه مازندران با حضور مسوولان دانشگاهی و جمعی از استادان و دانشجویان دانشگاه مازندران در سالن اجتماعات دانشکده علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه مازندران برگزارشد.

       براساس این گزارش، دکتر فرشاد صحبت زاده مدیر مرکز رشد دانشگاه مازندران در این مراسم گفت: نظر به اهمیت نقش مراکز رشد دانشگاهی در تجاری سازی دستاوردهای دانشجویی و پژوهشی در جهت نیل به اهداف اقتصاد مقاومتی در سال "حمایت از کالای ایرانی" و همچنین با توجه به موفقیت هسته های فناور مستقر در محل مرکز رشد دانشگاه مازندران در تولید نهایی محصولات خود در حوزه تولید محتوا و تجارت الکترونیک جهت ارایه به بازار، این مرکز اقدام به رونمایی 5 محصول کسب و کار اینترنتی این هسته ها نمود.

       دکتر صحبت زاده افزود: این هسته ها که با نام های(فرا واقعیت- صفر تا قهرمان-پسکو- آرکادمی و سامانه نوین خدمات اینترنتی) ثبت گردیده اند، ثمره فعالیت و خلاقیت دانشجویان پرتلاش این دانشگاه می باشد.

افزودن دیدگاه

دیدگاه ها