آخرین اخبار :
کد خبر : 1147 دوشنبه 21 خرداد 1397 سیاست
روابط عمومی دانشگاه مازندران

گرامیداشت هفته سراهای دانشجویی با شعار "سرای دانشجوی و حمایت از کالاهای ایرانی"

مراسم گرامیداشت هفته سراهای دانشجویی با شعار "سرای دانشجویی و حمایت از کالاهای ایرانی" به همت معاونت دانشجویی حول محور برنامه های ابلاغی از سوی سازمان امور دانشجویی و صندوق رفاه دانشجویان کشور، در دانشگاه مازندران برگزار گردید.

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، مراسم گرامیداشت هفته سراهای دانشجویی با شعار "سرای دانشجویی و حمایت از کالاهای ایرانی" به همت معاونت دانشجویی حول محور برنامه های ابلاغی از سوی سازمان امور دانشجویی و صندوق رفاه دانشجویان کشور، در دانشگاه مازندران برگزار گردید. 

      براساس این گزارش، دکتر سید محمد متولی معاون دانشجویی دانشگاه مازندران با اعلام این خبر افزود: ستاد برگزاری گرامی داشت هفته سرای دانشجویی که با حضور معاون دانشجویی، مدیر دانشجویی، مدیر تربیت بدنی، مدیر مرکز بهداشت، معاون مدیر دانشجویی و رییس اداره امور سرای دانشجویی تشکیل گردید، سرفصل برنامه های مربوط به برگزاری این هفته را با الگوگیری از شعار هفته سراهای دانشجویی برنامه های مناسب و متنوعی را تدوین و تنظیم نمود. 
      دکتر متولی خاطرنشان کرد: بر اساس این برنامه ها، برای هر کدام از مجتمع ها و سراهای دانشجویی، برنامه های ویژه ای نظیر مسابقات قرآنی، علمی، هنری، ورزشی، سرگرمی تفریحی برگزار بصورت مجزا و شایسته دانشجویان ساکن در آن سراها تدارک دیده شده و اجرا گردید. در پایان نیز گردهمایی و جشن ویژه ای همراه با اهدای جوایز در جهت ارتقای سطح روحی و روانی، شور و نشاط و همچنین ترویج زندگی جمعی بین دانشجویان ساکن سرای دانشجویی برپا شد.

افزودن دیدگاه

دیدگاه ها