آخرین اخبار :
کد خبر : 12494 یکشنبه 12 خرداد 1398 دولت و ادارات
راه و شهرسازی

به منظور پیگیری طرح های راه و شهرسازی بهشهر صورت پذیرفت :

نشست مشترک مدیرکل راه و شهرسازی استان با فرماندار بهشهر

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران ، مهندس سید محمد نظری مدیرکل راه و شهرسازی استان به همراه مسئول راههای روستایی با فرماندار بهشهر دیدار کردند.

مدیر کل راه و شهرسازی استان خاطرنشان ساخت : دراین دیدار که با حضور رئیس سازمان بسیج سازندگی استان ، بخشداران و روسای ادارات شهرستان همراه بود طرح های عمرانی و اجرایی در حوزه راه و شهرسازی در شهرستان بهشهر و بررسی روند اعتباری طرح های در دست اجرا بررسی گردید. 

وی همچنین افزود : اقبال و استقبال عموم كاربران جاده اي براي تردد از سطح محورهاي مركز مازندران بالاست ، از اين رو اميدواريم با برنامه ريزي و تلاش مضاعف بتوانيم سرعت قابل توجهي در روند اجرايي اين پروژه داشته باشيم.

مهندس نظری ضمن اشاره برمحدوديتها و چالشهاي موجود در روند اجرايي پروژه هاي راهسازي در استان گفت: همت و غيرت به همراه تلاش و كوشش تمامي دست اندركاران براي اتمام پروژه ها ستودني است.

بررسی ، پیگیری و تسریع در انجام پروژه های راه روستایی شهرستان بهشهر و همچنین مناطق پایین دست بخش مرکزی شهرستان بهشهر از جمله موضوعاتی بوده است که در خصوص آن بحث و تبادل نظر و تصمیمات  مناسبی اتخاذ گردید.

 

افزودن دیدگاه

دیدگاه ها