آخرین اخبار :
کد خبر : 8278 یکشنبه 29 مهر 1397 اقتصاد
مدیرکل راه و شهرسازي مازندران در جلسه شوراي اداري اين اداره كل عنوان نمود :

اتمام پروژههای نیمه تمام اولویت نخست اداره کل راه و شهرسازی استان

مدیر کل راه و شهرسازی استان در جلسه شورای اداری اتمام پروژه های نیمه تمام در حوزه راه و شهرسازی را اولویت نخست دانست.

مدیر کل راه و شهرسازي استان مازندران در نشست خود با رؤساي ادارات تابعه اين اداره كل خواستار تسریع هر چه بیشتر در اجرای فعالیت های این اداره کل و تلاش برای اتمام پروژههای نیمه تمام شد و عنوان نمود : سرعت در عملیات ، کنترل در روند اجرایی و هچنین کیفیت عملیات سه عنصر مهم  در فعالیت های راه و شهرسازی استان در بخشهای مختلف می باشد .

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران  عبداله بهادری مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران با اشاره به لزوم تعامل روسای ادارات در حوزه کاری خود یادآور شد : روسای ادارات باید ارتباط موثر با فرمانداران ، شهرداران و نمایندگان داشته و با درایت و تیزبینی از این ارتباطات برای دستیابی به اهداف راه و شهرسازی بهره گیری نمایند .

وی خاطرنشان ساخت : مهمترین عاملی که می تواند در تسریع و پیشرفت هر پروژه ای موثر باشد ، نظارت دقیق و حضور فعال و مستمر بر سر آن پروژه بوده ، لذا از همه مدیران و روسات ادارات تابعه و ستادی خواسته تا این مسئله مهم را در اولویت اصلی کار خود لحاظ کند .

 

عبداله بهادری بر انجام خدمتي خالصانه كه رضاي خداي متعال را به دنبال داشته تاكيد و از تمامي روساي خواست علاوه بر دفاع از شخصيت و جايگاه اين اداره كل، اقتدار در مديريت ، صرفه جويي در هزينه ها و تعامل با ديگر دستگاه هاي اجرايي را در دستوركار خود قراردهند.

مدیر کل راه و شهرسازی استان با تاکید بر اینکه مدیران باید در مدار و چارچوب قانون حرکت نمایند یادآور شد :

مدیران می بایست توجه خاص و اهتمام ویژه به حفظ حقوق بیت المال داشته وهمواره و در هر شرایطی مدافع دولت و حقوق دولتی باشند .

مهندس عبداله بهادری مدیران را به دوری از مسائل حاشیه ای و سیاسی کاری توصیه و تصریح نمود :

بايد همچون گذشته با تلاش و جديت براي اهداف و برنامه هاي اين اداره كل از هيچ كوششي دريغ نكرده و با تمام توان و امكانات براي تسریع در اجرای پروژه ها و اتمام پروژه های نیمه تمام با بهره گیری از امکانات موجود بکوشیم.

در این نشست از زحمات آقای محمود ذوالفقاری قدردانی و سید هاشم حسینی به عنوان  معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی معرفی شدند .

افزودن دیدگاه

دیدگاه ها